Kurumsal Siteye Git

Uluslararası Dolaşım

​Turkcell Roaming, Toptan Ses ve Ara Bağlantı Yönetim Direktörlüğü’nün uluslararası dolaşım hizmet kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Uluslararası Dolaşım mobil abonelere kendi ülkeleri dışına seyahat ederken mobil telekom hizmetlerini kullanmaya devam etmelerine olanak tanımaktadır. Mobil aboneler bulunduğu ülkedeki operatörün mobil ağına bağlanarak sesli arama başlatıp alabilmekte, SMS gönderip alabilmekte ve internette gezinebilmektedirler.

Turkcell, abonelerinin seyahat ettikleri her yerde kesintisiz iletişim halinde olmaları ve tüm yabancı operatör abonelerinin Turkcell hizmet kalitesinden yararlanabilmeleri için en iyi uluslararası kapsama alanına ulaşmayı hedeflemektedir.

Bu amaç doğrultusunda Turkcell’ in 591 operatörle 207 farklı destinasyonda karşılıklı roaming ilişkisi vardır. Turkcell yılda 200’ün üzerinde yaptığı anlaşma ile ticari ilişkileri en etkin şekilde yönetmektedir. Şirketimiz ticari anlaşmalarının sağladığı uygun maliyet yapısıyla 111 ülkede abonelerine “Tarifen Yurtdışında Geçerli” teklifi sunmaktadır.

BENZER İÇERİKLER

Ses

Ses

Turkcell Roaming, Toptan Ses ve Arabağlantı Yönetim Direktörlüğü’nün ses hizmet kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Devamı

Sabit Data Hizmetleri

Sabit Data Hizmetleri

Turkcell Toptan Data ve Dijital Servisler Yönetim Direktörlüğü’nün hizmet kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Devamı

Mobil Hizmetler

Mobil Hizmetler

Turkcell mobil hizmet kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Devamı

Kule ve Uydu Hizmetleri

Kule ve Uydu Hizmetleri

Turkcell kule ve uydu hizmet kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Devamı

Dijital Servisler

Dijital Servisler

Yenilikçi dijital servislerimiz ve çözümlerimiz kapsamına dair genel bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Devamı

İletişim

İletişim

Turkcell Uluslararası ve Toptan Satış Yönetimi’nin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Devamı