Kurumsal Siteye Git

4.5G HIZINDA SERVİSLER

Turkcell’de ihtiyacınız olan her şey var! BİP ile yeni nesil mesajlaşma, TV+ ile dilediğiniz yerden dizi ve film keyfi, fizy ile en popüler müzikler ve daha fazlasını keşfetmeye hazır mısınız?

TV+

TV+ ile en sevdiğiniz TV kanallarını, en popüler ve güncel yüzlerce filmi, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz programları izleyin. Onlarca akıllı özelliği ve pratik uygulamaları ile TV+ keyfinizi katlar.

fizy

Milyonlarca şarkıyı mükemmel ses kalitesi ile dinleyebilir, ruh haline göre hazırlanmış listelerden sizi alıp götürecek şarkıyı fizy ile keşfedebilirsiniz. Üstelik internetinizden de harcamadan!
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

lifebox

Unutulmaz hatıralarınızı lifebox’ta kolayca saklayabilir ve sevdiklerinizle çok hızlı paylaşabilirsiniz.

Bip

BİP ile resimlerinizi, videolarınızı, ses kayıtlarınızı ve mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerikle anında gönderebilirsiniz. Ayrıca BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda.
Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Dergilik

Türkiye'nin en popüler yüzlerce dergisi ve gazeteleri Dergilik ile cebinizde. İndirdiğiniz dergi ve gazeteleri dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da okuyabilirsiniz.