Kurumsal Siteye Git

Hat Özetim

Hazır Kart hattıma nasıl TL yükleyebilirim?
Active
Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan "İşlem Merkezi" seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda "TL İşlemlerim" altında yer alan "TL Yükle" seçeneğine tıklayarak, Hazır Kart hattınıza TL yükleyebileceğiniz sayfaya yönlenebilirsiniz. Aynı sayfaya sağ üst köşede bulunan "TL/Paket Yükle" alanından da ulaşabilirsiniz.

"TL Yükle" sayfasında yüklemek istediğiniz TL miktarınızı seçtikten sonra ödeme bilgilerinizi girerek hızlı bir şekilde hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Hattınıza TL yüklemek için tıklayın.

 
Kredi kartı bilgilerinizi Turkcell ve Grup Şirketlerince hatırlanmak üzere güvenli bir şekilde kaydederek TL yükleme işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.  
  • www.turkcell.com.tr’de kart numaranızı tekrar tuşlamak zorunda kalmadan en güvenli ve hızlı şekilde hattınıza TL ve paket yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet bağlantınız olmasa bile, size gönderdiğimiz mesajda istenen bilgileri girerek ile Turkcell’de kayıtlı kredi kartınızdan güvenli ve kolay bir şekilde TL yükleyebilirsiniz.
  • Eğer Turkcell Mobil Ödeme kullanıyorsanız, hattınızdaki TL bittiğinde Mobil Ödeme işlemleriniz yarım kalırsa size gönderdiğimiz mesajda istenen bilgileri girerek Turkcell’de kayıtlı kredi kartınızdan güvenle TL yükleyebilir, sonrasında alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Kredi kartınızı kaydederek her an her yerden, ihtiyacınız olduğu anda cep telefonunuzla TL yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan*136# tuşlayıp arama tuşuna basarak kayıtlı kartınızdan TL yükleme işlemini başlatmak!
Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak için, eğer kredi kartınızı daha önce kaydetmediyseniz hemen tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Hat iptalimi nasıl gerçekleştirebilirim?

Devamını Oku

Numaramı gizle (CLIR) özelliği nedir?

Devamını Oku

Arama kısıtlama özelliği nedir?

Devamını Oku

İşlem Merkezi'nden hattım ile ilgili hangi ayarları yapabilirim?

Devamını Oku

Fatura Kontrol Uyarı Limiti nedir?

Devamını Oku