Kurumsal Siteye Git

Genel Bilgi

Turkcell.com.tr’de nasıl alışveriş yapabilirim?
Active
Turkcell.com.tr ’den alışveriş yapmak için dilerseniz Turkcell GSM ve şifreniz ile siteye giriş yapabilir, dilerseniz giriş yapmadan devam et seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişinize başlamak için ana sayfada "Cihazlar" menüsünden tüm kategorilerden tercihinize uygun olan ürün seçimini yapabilirsiniz.
Kontratlı tekliflerimizle Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) üzerinden kredi kullanarak taksitli olarak cihaz satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızla tek çekimli ödeme yaparak cep telefonu, yine kredi kartınızla tek çekimli veya taksitli olarak aksesuar satın alabilirsiniz.

Bireysel faturalı müşterilerimiz belirlenen aylık işlem limiti dahilinde aksesuar alışverişlerini faturalarına tek seferde yansıtarak gerçekleştirebilirler. Bu ödeme yönteminden faydalanabilmek için faturalı hattınızın Turkcell mobil ödemeye açık olması gerekmektedir.

Turkcell.com.tr' de alışveriş yaparken kendinize uygun cihazı birçok yolla belirleyebilirsiniz. "Karşılaştırma Modu’nu kullanarak dilediğiniz üç cihazın fiyat ve teknik özelliklerini aynı ekranda karşılaştırabilirsiniz. Arama kutucuğuna doğrudan marka ve model ismi yazarak istediğiniz cihaza ulaşabilirsiniz. Cihazları kendi içlerinde popülerlik, fiyat ve puanlarına göre sıralatabilirsiniz. "Filtrele" ekranı ile marka, özellikler, kontratlı veya kontratsız fiyat aralıklarını seçerek sadece belirli özellik ve orana sahip cihazların listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Alışverişe başlamak için tıklayın.

İlginizi Çekebilir

Siparişimin faturası e-posta ile gönderilir mi?

Devamını Oku

Faturama Yansıt Ödeme Seçeneği Nedir?

Devamını Oku

Kurumsal faturalandırma yapabilir miyim?

Devamını Oku

Paycell Dijital Para İle Ödeme Seçeneği Nedir?

Devamını Oku

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Devamını Oku