Kurumsal Siteye Git

Faturama Yansıt Ödeme Seçeneği Nedir?

Faturama Yansıt Nedir?
Active

Turkcell Pasaj’da aksesuar satışları artık Turkcell Mobil Ödeme ile yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz ürünü mobil ödeme limitinizin yeterliliği doğrultusunda sepetinize ekleyip, Turkcell faturanıza tek seferde ödeme seçeneği ile yansıtabilirsiniz. Mobil ödeme limitinizi ödeme bilgileri adımına geldiğiniz zaman kalan aylık limitiniz başlığı altında görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün tutarı, mobil ödeme kalan aylık limitinizi aşıyorsa kredi kartı ile ödeme seçeneğiyle devam edebilirsiniz. Faturama yansıt ödeme seçeneğinde taksitle ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Turkcell Pasaj’dan yapacağınız mobil ödeme alışverişi Turkcell faturanıza tek seferde yansıtılacaktır.

Kimler kullanabilir?
Active

Turkcell faturama yansıt, hattı mobil ödemeye açık olan tüm Bireysel Faturalı Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilir.

Faturama Yansıt servisindeki limit uygulaması nasıldır?
Active

Turkcell Pasaj “Faturama Yansıt” ödeme seçeneğinin tek seferlik işlem limiti 500 tl ve aylık toplam limit 1.350 TL’dir.

Ödeme hizmeti üyelik ücreti/işlem ücreti alınmakta mıdır?
Active

  • Turkcell Mobil Ödeme olarak sizlere benzersiz bir ödeme deneyimi sunmak için sürekli kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Sadece Turkcell kullanıcılarına özel restoran ödemelerinden hava limanı hızlı geçişlerine, ulaşımdan otopark ödemelerinize birçok alanda hızlı ve güvenli ödeme yapabileceğiniz teknolojik servisler ve altyapılar geliştirmekte, her geçen gün bu hizmetlere yenilerini eklemekteyiz. Mobil Ödeme kolaylığını daha fazla yaygınlaştırmak için yatırımlarımızı yapmakta bunun için de üyelik ücreti/işlem ücreti almaktayız. Bu ücreti sizlere daha iyi ve yaygın hizmet sunabilmek için yaptığımız çalışmaların maliyeti olarak değerlendirmenizi rica ederiz.
  • Kredi kartı, banka kartı gibi ürünlerde üyelik ücreti/işlem ücreti hem Türkiye'de hem Dünya'da kullanılan standart bir uygulamadır. Bu kapsamda Turkcell Mobil Ödemenin üyelik ücreti/işlem ücreti benzer ürünlere oranla çok makul bir bedel olarak düzenlenmiştir. Bu uygulama yasalarımız ve siz kullanıcılarımızla imzalamış olduğumuz sözleşmeler gereğince yasal niteliktedir.

Mobil ödeme işlem ücreti ne kadardır?
Active

Paycell Mobil Ödeme sayfasını ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular