Kurumsal Siteye Git

Ödeme

Ödeme seçeneklerim nelerdir?
Active

  • Turkcell Pasaj’dan satın almak istediğiniz tüm cihaz ve aksesuar alışverişlerinizde ödemelerinizi kredi kartı ve 3D Secure ödeme seçeneğini destekleyen debit kartlarınızla yapabilirsiniz. Ancak yurt dışı bankalarından aldığınız kartlar geçerli değildir.
  • Bireysel faturalı müşterilerimiz belirlenen aylık işlem limiti dahilinde aksesuar alışverişlerini faturalarına tek seferde yansıtarak gerçekleştirebilirler. Bu ödeme yönteminden faydalanabilmek için faturalı hattınızın Turkcell mobil ödemeye açık olması gerekmektedir.
  • Kontratlı alışverişlerinizde ise sahip olduğunuz hattınızın veya hatlarınızın uygunluğuna göre, ödemelerinizi taksitli olarak Turkcell faturalı hattınıza yansıtarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Diğer bir ödeme seçeneği olarak Paycell dijital para ile ödemeyi tüm bireysel faturalı ve Hazır Kart kullanıcısı müşterilerimiz işlem limitleri dahilinde cihaz ve aksesuar alışverişlerinizde kullanabilirler.
  • Turkcell Pasaj'da yapacağınız tüm alışverişlerinizde Masterpass alt yapısını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.


İlginizi Çekebilir

Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?

Devamını Oku

Satın aldığım ürün bana ne zaman ulaşır?

Devamını Oku

Siparişimi verdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Devamını Oku

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Devamını Oku

Teslimat anında veya sonrasında bir bedel ödeyecek miyim?

Devamını Oku