Kurumsal Siteye Git

Akıllı Dünya Tarifesi - 2. Grup - İnternet

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

  • Akıllı Dünya Tarifesi 2. Grup İnternet: Afganistan, Anguilla, Antigua & Barbuda, Arjantin, B. Karayipler, Bahamalar, Bahreyn, Barbados, Bhutan, Cape Verde (Yeşilburun Adaları), Cezayir, Çad, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fas, Filipinler, Gana, Grenada, Guyana, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Jamaika, Jersey Adası, Kamboçya, Kayman Adaları, Kenya, Kongo, Kuveyt, Lübnan, Madagaskar, Malawi, Man Adası, Martinik, Mauritius / Moris Adaları, Moğolistan, Myanmar, Nijerya, Pakistan, Peru, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, St. Vincent ve Grenadinler, Sudan, Suriname, Swaziland Krallığı, Şili, Turks ve Caicos Adaları, Uganda, Umman, Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Zambiya

Akıllı Dünya Tarifesi nedir?
Active

Yurt dışında paketsiz kullanımlarda otomatik devreye giren Akıllı Dünya tarifesi sayesinde, her yurt dışı seyahatinde paket seçme zorunluluğu ortadan kalkıyor. Kullanımla otomatik devreye giren bu tarife ile paket aşım derdi olmadan rahat rahat internet kullanabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?
Active

  • Akıllı Dünya tarifesi yurt dışında 2. Grup ülkelerinde otomatik geçerli olan tarifenizdir. Akıllı Dünya tarifesindeki müşterilerimiz, 2. Grup ülkelerinde yurt dışına çıktığında ilk kullanımdan itibaren her 100 MB internet de 90 TL olarak ücretlendirilir. Kullanım yapılmadığında kesinlikle hiçbir ücret ödenmez.

Kimler Yararlanabilir
Active

Tüm bireysel faturalı müşteriler faydalanabilir.

Kullanılan süreleri sorgulanabilir mi?
Active

  • Evet, “KALAN” yazıp 2200'a göndererek MB sorgulaması yapabilirsiniz.

Tarife ne zaman devreye girer?
Active

Herhangi bir yurt dışı paketiniz yoksa, yurt dışında ilgili ülkelerde ilk kullanım yapıldığında, yapılan kullanıma göre devreye girer.

Nasıl dahil olunur?
Active

Akıllı Dünya Tarifesi yurt dışında 2. Grup ülkelerinde otomatik geçerli olan tarifenizdir. Herhangi bir yurt dışı paketiniz yoksa, yurt dışında ilgili ülkelerde ilk kullanım yapıldığında, yapılan kullanıma göre devreye girer.

Tarife iptal edilebilir mi?
Active
  • Akıllı Dünya Tarifesi'nden yararlanmak istemiyorsanız farklı bir yurt dışı paketine geçmeniz gerekmektedir. Eğer kademeli ücretlendirme yerine dakika, SMS, MB başına ücretlendirilmeyi tercih ediyorsanız Yurt Dışı Standart Data Paketi'ne geçebilirsiniz.
  • Yurt dışında internet fiyatları ülkelere göre değişkenlik gösterebileceği için, Akıllı Dünya Tarifesi'nin avantajlı fiyatlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Ne kadar süre ile geçerlidir?
Active


İlk kullanım yapıldığından itibaren 1 ay boyunca geçerlidir. 1 ay içerisinde birden fazla barem kullanılırsa sonraki baremlerin tanımlandığı tarihler 1 aylık süreyi uzatmaz, ayrıca 1 ay içerisinde son tanımlanan baremin hepsi kullanılmaz ise 1 ayın sonunda kalan haklar iptal olur.
Bu sürenin sonunda bilgilendirme SMS'i gönderilmemektedir.

Aynı dönem içinde kaç kez kullanım yapılabilir?
Active

Kullanım devam ettiği sürece her 100 MB tekrar edecek şekilde devam eder.

Diğer yurt dışı paketleriyle beraber kullanılabilir mi?
Active

Yurt Dışı Standart Paket ile beraber kullanılamaz. Diğer yurt dışı paketlerinin aşımında Akıllı Dünya Tarifesi devreye girer.

Kapat
Yardım ister misiniz?