Kontrata Gelene 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kontrata Gelene 1 GB Hediye İnternet Kampanyası
Esnaf ve İşte Destek Paketlerinde kontratını yenileyen abonelere 12 ay 1 GB hediye!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Kontrata Gelene 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

​Esnaf ve İşte Destek Paketleri Kampanyası kapsamında yeni müşteri tekliflerinden mevcut müşteri tekliflerine geçen abonelerden şifrekart sahibi olanlar kampanya kapsamında 12 ay 1GB hediye internet kazanacaktır.

  • Kontrata Gelene 1GB Hediye İnternet Kampanyası 22 Haziran 2020 tarihi itibarıyla, data tüketim oranı genel ortalamaya göre, Turkcell müşteri yaşı genel ortalamaya göre ve daha az olan, paketlerin aşım oranı genel ortalamaya göre 0 ve üzeri olan, daha önce numara taşımayla gelmiş veya numara taşımayla rakip operatörlere gitmiş ve/veya kontratı bitmiş olan veya yakın zamanda kontratı bitecek olan müşterilere sunulacaktır.
  • Kampanyaya katılım ücretsiz olacaktır, aboneler kampanyalı paketlerde kaldıkları süre boyunca hediye internet faydası otomatik yenilenecektir.
  • Yeni müşteri tekliflerinden faydalanırken 30.11.2017 tarihinden sonra devam teklifi ile tekrardan kontratlanan veya 01.11.2017 tarihi itibarıyla yeni müşteri tekliflerindeki kontratı biten aboneler tekrardan kontratlandıklarında kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanya katılımı aylık 3000 abone ile sınırı olacaktır.
  • Hediye verilen internet paketlerinde, paket aşımı olmayacaktır.
Daha Fazla Bilgi
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?