Sosyal Medya Paketi Hediye Kampanyası

Nedir?
Active

Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında, seçilen pakete göre yapılacak kullanımlarda geçerli internet ek paketleridir. Kampanya kapsamında mevcut kontratlı paketinden yüksek fiyatlı bir pakete +12 ay Turkcell’de kalma sözü vererek geçen belirlenmiş paketlerdeki müşterilere ücretsiz olarak sunulacaktır.

Kimler yararlanabilir?
Active

Kurumsal faturalı ses hattı sahibi olan İşte Avantaj 2, İşte Avantaj 4 , İşte Avantaj 6, İşte Avantaj 8, İşte Avantaj 10, İşte Avantaj Platin 15, İşte Avantaj Platin 20, İşte Avantaj Platin Black 30, İşte Avantaj Platin Black 50 paketlerine +12ay kontrat yaparak gelen ve geçtiği teklif daha önce kontratlı olarak yararlandığı teklifin fiyatından yüksek olan kurumsal hat sahibi müşterilere 12 ay boyunca Sosyal Medya Hediye olarak sunulacaktır.

Nasıl kayıt olabilirim?
Active

Kurumsal satış temsilcisi aracılığı ile başvurulabilir.

Birden fazla kez paket alabilir miyim?
Active

Hayır, kampanya kapsamında 1hat için 1 kez faydalanılabilmektedir.

Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?
Active

Hayır, devretmez.

Paketim yurt dışında geçerli mi?
Active

Hayır, geçerli değildir.

Nasıl İptal ederim?
Active

Çağrı merkezinden iptal edebilirsiniz.

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? iptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?
Active

•Sosyal medya paketi hediye kampanyası iptal edilirse fayda iptal olur.
•Sosyal medya paketi kampanyasını iptal etmez ama kullandığı ses paketini değiştirirse ve/veya sosyal medya paketi kampanyası kapsamındaki başka bir pakete geçerse;
üGeçtiği ses paketi eğer aynı sosyal medya paketini hediye sunan bir paket ise hediyesi iptal olmaz, aynen devam eder. (örn: İşte Avantaj 6’dan İşte Avantaj 4’e geçerse)

  • Geçtiği ses paketi eğer daha düşük GB’lı hediye sosyal medya paketi içeren bir paket ise mevcut hediyesi tamamen iptal olur, tekrar tanımlanamaz.(örn: İşte Avantaj 15’den İşte Avantaj 6’ya geçerse) 
  • Geçtiği ses paketi eğer daha yüksek GB’lı sosyal medya paketi hediyesi içeren bir paket ise mevcut hediyesi iptal olur ve yeni geçtiği paketin hediyesi aktiflenir. (örn: İşte Avantaj 15’den İşte Avantaj 30’a geçerse 5GB’lık sosyal medya paketi iptal olur ve 10GB sosyal medya paketi tanımlanır)
  • Bulunduğu veya geçtiği ses paketindeki kontratını iptal eder ve kontratsız pakette kalmaya devam ederse, ilgili pakette kaldığı sürece hediyesi devam eder.
•Müşteri sosyal medya hediye kampanyasından yararlanmaya başladıktan sonra sosyal medya hediye kampanyası kapsamında olmayan bir ses paketine geçerse hediye iptal olur. 

Tarife/paket dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?
Active

Paket içeriği %80 ve %100 kullanımlarında bilgilendirme yapılır.

Tarife/Paket'ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
Active

Dijital Operatör Uygulaması ve KALAN yazıp 2200’a göndererek kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Paket dahilinde verilen haklar, farklı hatlara transfer edilebilir mi?
Active

 Hayır, transfer edilemez.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?
Active

Hayır, devam etmez.

Data hattımda kullanabilir miyim?
Active

Hayır, sadece ses hatları yararlanabilir.

Birden fazla hattımla yararlanabilir miyim?
Active

Evet, yararlanılabilir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paketinizi satın aldıktan sonra iletilecek bilgilendirme SMS'inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?