Mobil Wifi İnternet Paketleri Kampanyası

Mobil Wifi İnternet Paketleri Kampanyası
Mobil Wifi İnternet Paketleri ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyatla işinizi dilediğiniz yerden hızlıca yapın, fırsatları kaçırmayın!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur

Mobil Wifi İnternet Paketleri Kampanyası

​​12 ay indirimli sabit fiyat garantisiyle modem veya tabletinizden dilediğiniz yerde internete Turkcell hızında bağlanabilirsiniz!

 • Bu kampanyadan kurumsal faturalı Mobil Geniş Bant veya HSCSD hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
 • Paketinizin kotasını doldurursanız ek paketlerimiz ile internete bağlanmaya devam edebilirsiniz. Ek paketler talep edildiği anda tanımlanır, 1 ay bitiminde sonlanır ve yenilenmez. Ek paketler ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Mobil Wifi 5 GB, Mobil Wifi 10 GB, Mobil Wifi 15 GB, Mobil Wifi 25 GB, Mobil Wifi 50 GB, Tam Gaz 10 GB, Tam Gaz 25 GB ve Tam Gaz 50 GB teklifleri için paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 1 GB’a kadar yapacağınız kullanımlar 25 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 1 GB/ 25 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Aşım paketleri 10 tekrara ulaştığında paket hızı 5 Kbps’e düşecektir. Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
 • Mobil Wifi 100 GB, Mobil Wifi 150 GB, Mobil Wifi 250 GB ve Mobil Wifi 500 GB teklifleri için paketinizin kotasını doldurmanız durumunda 5 GB’a kadar yapacağınız kullanımlar 30 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederdeniz her 5 GB/ 30 TL olarak ücretlendirilirsiniz. Aşım paketleri 10 tekrara ulaştığında paket hızı 5 Kbps’e düşecektir. Paketiniz yenilendiği zaman kullanım hızınız açılacaktır.
 • Paketinizin kotası dolduğunda “paketim limitinde dursun, daha fazla kullanmayayım” diyorsanız Limitinde Durma opsiyonunu almak için LD yazın 2222’ye gönderin. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Seçeceğiniz paketi 12 fatura dönemi boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • Abone kampanya kapsamında seçtiği paketteyse paket anında başlar. Farklı bir tarife/pakette ise fatura kesiminde başlar.
 • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten kampanyanın iptal edildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa iptalin gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak bir sonraki faturanıza yansıtılır.
 • Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir. Kampanyadan faydalanan hat kontratsız olarak sunulan Mobil Wifi paketlerinden faydalanamaz. Ek paket alınabilir.
 • Paketiniz şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, BlackBerry cihazları tarafından kullanılan BlackBerry erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Mobil Wifi 5 GB, Mobil Wifi 10 GB, Mobil Wifi 15 GB, Mobil Wifi 25 GB, Mobil Wifi 50 GB, Tam Gaz 10 GB, Tam Gaz 25 GB ve Tam Gaz 50 GB tekliflerini kullanan müşterilerimiz  tüm interneti yurt dışında otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Birinci grup ülkeleri içeren teklifin detayları için tıklayınız. İkinci grup ülkeleri içeren teklifin detayları için tıklayınız. Üçüncü grup ülkeleri içeren teklifin detayları için tıklayınız.
 • Mobil Wifi İnternet Paketlerini kullanan müşterilerimiz mevcut internet paketinden veya üst paketlerden kontratını +12 ay uzatabilir.
 • Bilgisayardan Tam Gaz paketlerinden sadece son 60 gün içinde 2 ve üzeri mobil geniş bant hattını aktiflemiş aboneler yararlanabilir.
 • Mobil Wifi 5 GB Özel ve Mobil Wifi 15 GB Özel tekliflerinden Kontratlı İnternet Paketleri Kampanyası altındaki Turbo İştecep 5 GB 24 Ay ve Turbo İştecep 15 GB 24 Ay tekliflerden yararlanan aboneler faydalanabilecektir.
Katılım Kriterleri
 • Mobil Wifi İnternet Paketleri
  Paket Ücretleri
  Mobil Wifi 5 GB
  45 TL
  Mobil Wifi 10 GB
  55 TL
  Mobil Wifi 15 GB
  65 TL
  Mobil Wifi 25 GB
  85 TL
  Mobil Wifi 50 GB
  125 TL
  Mobil Wifi 100 GB
  179 TL
  Mobil Wifi 150 GB
  219 TL
  Mobil Wifi 250 GB
  299 TL
  Mobil Wifi 500 GB
  499 TL

 • Tam Gaz İnternet Paketleri
  Paket Ücretleri
  Tam Gaz 10 GB
  45 TL
  Tam Gaz 25 GB
  65 TL
  Tam Gaz 50 GB
  95 TLKampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?