Kurumsal Kontratlı Paketler

Kurumsal Kontratlı Paketler
Daha ucuza konuşturan paketler şimdi Turkcell’de!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur

Kurumsal Kontratlı Paketler

Star, Avantaj, ​Eko, Hesap, Ofis veya Şirketiçi Paketlerini 12 ay kullanmayı taahhüt eden kurumsal faturalı hat kullanıcı müşterilerimiz, aylık paket bedeli üzerinden 12 ay süresince indirim alırlar. ​

Kurumsal Kontratlı Hoş Geldin Paketlerini kullanan müşterilerimizdenseniz, kullandığınız paketinizin güncel fiyatı üzerinden indirim alırsınız. Paket dışı kullanımlarınızda ise indirim almadan ücret ödemeye devam edersiniz.

 • Kontratlı Avantaj Paket: 1500 dakika her yöne + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 106 TL
 • Kontratlı Eko Paket: 900 dakika her yöne + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 89 TL.
 • Kontratlı Hesap Paket: 450 dakika her yöne + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 62 TL
 • Kontratlı Ofis Paket: 2000 dakika sabit hat + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 50 TL
 • Kontratlı Star Paket: 9000 dakika her yöne + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 129 TL
 • Kontratlı Şirketiçi Paket: 10 dakika her yöne + sınırsız dakika şirket içi, vergiler dahil kampanya ücreti: 44 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

10 Eylül 2021 tarihi itibariyle paket fiyatları güncellenmiştir. Kampanya kontratı devam eden müşteriler fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell kurumsal faturalı ses hattı kullanıcıları yararlanabilir.

1 Ağustos 2017 itibari ile Platin Business Prestij, Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Yeni Full Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Süper Eko kampanya kapsamından çıkarılmıştır. İlgili paketler yeni abone alımına kapatılmıştır.
*Paket ve paket dışı yaptığınız konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Kampanyadan 2 kere cayma bedelsiz iptal edip ayrılan aboneler, kampanyadan tekrar yararlanmak için 180 gün beklemelidir. 180 gün sonunda kampanyadan 3. kez yararlanmaya başlayan abone, paket değişikliği yapabilmek için 180 gün beklemek durumundadır. 

Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler kampanyadan yararlanabilir.

Star, Avantaj, Eko, Hesap, Ofis veya Şirketiçi Paketiniz varsa, şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Star, Avantaj, Eko, Hesap, Ofis veya Şirketiçi Paketiniz yoksa, şirket yetkilinizin kampanyaya ve pakete başvurusu sonrası, bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sadece faturalı tek hattı olan müşterilerimiz aşağıda belirtilen paketlerin kampanyalarına 2222'ye SMS göndererek katılabilirler. SMS ler için keywordler:

 • Ofis Paket: ABONELIK OFIS KAMPANYA
 • Avantaj Paket: ABONELIK AVANTAJ HERYONE KAMPANYA
 • Eko Paket: ABONELIK EKO HERYONE KAMPANYA
 • Star Paket: ABONELIK STAR KAMPANYA
 • Hesap Paket: ABONELIK HESAP HERYONE KAMPANYA

5 Ekim 2020 tarihi itibari ile Hesap Paket Plus, Avantaj Paket Plus, Eko Paket Plus paketleri yeni abone alımına kapatılacaktır.

13.12.2015 tarihi itibarıyla Kontratlı Paketler kampanyası kapsamında yer alan Platin Business Prestij, Platin Business Plus, Yeni Platin Business Star, Yeni Süper Star, Yeni Full Avantaj, Yeni Süper Avantaj, Yeni Full Eko, Yeni Süper Eko paketlerinden yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir.

30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?