Yurt Dışı Uzaklar İnternet 60 MB Paketi

Nedir?
Active

Uzaklar internet ülkelerinde 120,32 TL ödeyerek bir ay boyunca 60 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.

Paketi nasıl iptal edebilirim?
Active

Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.

Nasıl yararlanırım?
Active

AY60MB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. Paketi almak için yurt içinde ve dışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir.

Kimler yararlanabilir?
Active

Tüm kurumsal faturalı ses hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Paket talebinizden hemen sonra paket MB'larınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl ücretlendirilirim?
Active

  • Tüm vergiler dahil 120,32 TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 60 MB’lık internet paketini alabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir.

Paket datamı nasıl kullanabilirim?
Active

Paketiniz, satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir. Paketinizi kullanırken paketinizde kalan MB'ı KALAN YURTDISI yazıp 2222'ye ücretsiz göndererek sorgulayabilirsiniz. Kalan sorgusunda son 12 saatlik kullanımlarınız hariçtir.

Paket datamı aşarsam ne kadar ücret öderim?
Active

Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir. Paket aşımında paket periyodu sonuna kadar vergiler dahil 3,03 TL/MB üzerinden ücretlendirilirsiniz. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aynı anda aynı veya başka bir data paketi alabilir miyim?
Active

Evet, aynı paketi aynı ay içinde istediğiniz kadar alabilirsiniz.
Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı 3G internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

Paketim her ay otomatik yenilenir mi?
Active

Paketiniz sadece aldığız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her gün için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.

Hangi ülkelerde geçerlidir?
Active

Afganistan, Anguilla, Antigua & Barbuda, Arjantin, B. Karayipler, Bahamalar, Bahreyn, Barbados, Bhutan, Cape Verde (Yeşilburun Adaları), Cezayir, Çad, Dominika, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fas, Filipinler, Gana, Grenada, Guyana, Haiti, Hindistan, Hollanda Antilleri, Jamaika, Jersey Adası, Kamboçya, Kayman Adaları, Kenya, Kongo, Kuveyt, Lübnan, Madagaskar, Malawi, Man Adası, Martinik, Mauritius / Moris Adaları, Moğolistan, Myanmar, Nijerya, Pakistan, Peru, St. Kitts ve Nevis, St. Lucia, St. Vincent ve Grenadines, Sudan, Suriname, Swaziland Krallığı, Şili, Turks ve Caicos Adaları, Uganda, Umman, Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Zambiya

Kapat
Yardım ister misiniz?