Kontratlı SMS Paketleri Kampanyası

Kontratlı SMS Paketleri Kampanyası
Çok uygun fiyatlı SMS kampanyalarından faydalanma imkanı!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Başvur

Kontratlı SMS Paketleri Kampanyası

Taahhüdünüz karşılığında SMS paketlerini çok uygun fiyata alabilir, doya doya mesajlaşabilirsiniz.​​
Paket İçeriği Kontratlı Paket Bedelleri
Taahhüt Süresi
SMS 1009,18 TL12 AY
SMS 50016,32 TL12 AY
SMS 100023,46 TL12 AY
SMS 300030,60 TL12 AY
%50 Katalog SMS 100*
7,65 TL24 AY
%50 Katalog SMS 500*
12,75 TL
24 AY
* %50 Katalog 100 SMS ve 500 SMS Paketlerini 24 ay kullanmayı taahhüt eden; son 30 gün içinde 5 veya üzeri ses hattını diğer operatörden Turkcell’e taşıyan müşterilerimiz aylık paket bedeli üzerinden 24 ay süresince %50 indirim alırlar.

  • Kurumsal Faturalı Hat sahibi müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
  • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı SMS Paketi’ni 12 fatura dönemi boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz. %50 katalog paketlerini 24 fatura dönemi boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12/24 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Aboneler ilk fatura döneminde paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı)*paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır ve kampanyası taahhüt süresi sona erdiğinde fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.
  • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, paketin tanımlandığı tarihten kampanyanın iptal edildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa iptalin gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak bir sonraki faturanıza yansıtılır.
  • Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Kontratlı SMS Paketleri Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?