Ugreen USB 3.0 SD ve Micro SD Kart Okuyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Portatif Kullanım

Ugreen USB 3.0 SD ve micro SD kart okuyucu, SD ve TF kartlarınızı aynı anda okuma ve yazma işlemi için uygundur. Bunun için maksimum 512 GB’a kadar kartları kullanabilirsiniz.

Daha Hızlı Olun

USB 2.0’dan 10 kata kadar daha hızlı veri aktarımı sağlayan Ugreen SD kart okuyucu, USB 3.0’la 5 Gbps veri aktarım hızına erişir.

Estetik Tasarım

Taşınabilir ve estetik dizaynıyla anahtarlığınıza takarak veya cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Uyumlu Kullanım

Windows XP/Vista/7/8/8.1/0, Mac OS, Linux, Chrome OS sistemleri gibi USB 3.0 bağlantı noktası olan cihazlarla uyumludur.

Tak ve Çalıştır

Ugreen kart okuyucu, tak ve çalıştır olarak kullanıma hazırdır; herhangi bir sürücü kullanmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Veri Aktarım Hızı: 5 Gbps
  • Ölçüler: 66mm*20mm*11.5mm
  • Ugreen 40752 / 40753

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.