Kablo Düzenleyiciler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Filtrele
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
28 Ürün

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kablo Düzenleyiciler

Kablo düzenleyici modelleri, yaşam alanınızı dağınıklığa karşı koruyan ve dijital cihazlarınızın kablolarının deforme olmasını önleyen en önemli bilgisayar ve cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Farklı tasarımlarıyla her türlü kabloyu rahatça düzenleyebilmenizi ve kablo karmaşasından kurtulabilmenizi sağlayan kablo düzenleyici çeşitleri, pratik kullanım şekilleriyle de öne çıkar. Dekoratif olarak da kullanılabilen modeller arasında kablo düzenleyici kutu, masa kablo düzenleyici ve kablo düzenleyici cırt cırt gibi seçenekler bulunur. E2M ve Ugreen gibi markalar tarafından üretilen kablo düzenleyici seçenekleri, şık ve renkli görünümleri sayesinde hem evlerde hem de iş yerlerinde tercih edilebilir. Eğer siz de çok sayıda dijital cihazı aynı anda kullanıyorsanız ve yaşam alanınızda kablo karmaşası yaşıyorsanız, pratik ve kullanışlı düzenleyici modellerini tercih edebilirsiniz. En seçkin markaların imzasını taşıyan birbirinden kaliteli kablo düzenleyici çeşitlerini ise Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz.

Masa Kablo Düzenleyici Modelleri

Kablo düzenleyici tavsiye ve önerilerini inceleyen pek çok kullanıcı, evindeki ya da ofisindeki masasında karşılaştığı kablo karmaşasından şikayet eder. Masalarda oluşan kablo karmaşalarını düzenlemek ise son derece kolaydır. Bilgisayar, cep telefonu, tablet, yazıcı, monitör, saat gibi ürünlerin kablolarını birbirinden ayrı şekilde muhafaza etmeniz ve kabloların dolaşmasını önlemeniz için kullanabileceğiniz kablo toplayıcı ve düzenleyici seçeneklerin başında, büyük spiral şekilli ürünler gelir. Büyük spiral kablo düzenleyici modelleri, geniş yapıları sayesinde çok sayıda kabloyu aynı anda muhafaza edebilir ve bu sayede masanızın derli toplu bir görünüm sergilemesine yardımcı olur. Spiral görünümlü kablo düzenleyici seçenekleri sayesinde bilgisayarınızın elektrik kablosunu, ethernet kablosunu; klavye, mouse, kamera ve yazıcı kablolarını bir arada tutabilir ve böylece aynı anda çok sayıda cihazdan yararlanırken düzenli bir çalışma masası görünümüne de kavuşabilirsiniz. Spiral formlu bilgisayar kablo düzenleyici modelleri, yaklaşık 5 cm’lik kesitlerden oluşur ve her kesit arasında bir boşluk bulunur. Bu boşluklar, kablolarınızı istediğiniz yerden çıkarabilmenize olanak tanır ve masanızdaki dijital cihazları istediğiniz noktaya konumlandırabilmenizi de mümkün kılar.


En önemli çalışma masası kablo düzenleyici seçenekleri arasında silikon koruyucular da bulunur. Silikon kablo koruyucu seçenekleri, zeminde kullanılan kablolarınızı ezilme, çekilme, kopma gibi fiziksel deformasyonlara karşı güvende tutmanız açısından yararlıdır. Yumuşak bir dokuya sahip olan silikon kablo koruyucuları, bu sayede esnek bir yapı sergiler ve dışarıdan gelen darbeleri yumuşatarak kablolarınızın zarar görmesini engeller. Silikondan üretilen modeller, güvenli iç yüzeyleri sayesinde kablolarınızın kullanım esnasında dolaşmasını ve karışmasını da engeller ve bu sayede veri ve enerji transferi işlemlerinizin güvenli bir şekilde devam etmesine yardımcı olur. Kabloları korumak için üretilen silikon modellerin bir bölümü, küçük spiral şeklinde de tasarlanabilir. Bilgisayar kablolarını düzenlemek için üretilen büyük spirallerden farklı olan silikon spiraller, ağırlıklı olarak tek kablo için üretilir ve kablonun etrafını silikon şeritlerle çevirerek güvenlik seviyesini zirveye taşır. Farklı renk seçenekleriyle de dikkat çeken silikon kablo düzenleyiciler, bu sayede yaşam alanı ve ofis dekorasyonunuzla da kusursuz bir uyum yakalar. Siyah, gri, beyaz gibi renklerde tasarlanan modeller, geleneksel dekorasyon anlayışlarıyla birlikte kullanılabilir ve resmi ortamlar için idealdir. Kırmızı, yeşil, pembe gibi renkler yansıtan modeller ise canlı renk tonlarından hoşlanan, sportif ve modern bir dekorasyonu tercih eden kullanıcıların favori ürünleri arasında bulunur. Dileyen kullanıcılar için desenli ve şekilli kablo koruyucular da üretilir. Bu sayede kablo koruyucunuzu kullanarak evinizi ya da ofisinizi istediğiniz gibi süslemeniz ve göz alıcı bir mekân tasarımına imza atmanız mümkün hâle gelir.

Televizyon Kablo Düzenleyici Seçenekleri

Eğer televizyon konsolunuzu düzenli ve temiz tutmaktan hoşlanıyorsanız, kablo düzenleyici satın al” önerilerini dikkate alabilir ve birbirinden kullanışlı TV kablo düzenleyici modelleriyle tanışabilirsiniz. Televizyon setleri için üretilen düzenleyiciler; televizyon, anten, uydu kutusu, oyun konsolu gibi farklı cihazların kablolarını bir araya getirir ve bu sayede konsolunuzun etrafında karmaşık bir görünüm oluşmasının önüne geçer. Televizyonunuza gelen elektrik ve uzatma kablolarını düzenlerken de kullanabileceğiniz ürünler, farklı dekorasyon anlayışlarına uyum sağlayacak şekilde, çeşitli alternatifler hâlinde tasarlanır. Siyah, kahve, gri, beyaz gibi renkler yansıtan televizyon kablo düzenleyici seçenekleri, bu sayede her türlü televizyon konsolu ve salon eşyasıyla birlikte kullanılabilir. Televizyon kabloları için tasarlanan düzenleyiciler, dilerseniz duvara ya da süpürgelik üzerine sabitlenebilir. Bu sayede tamamen görünmez hâle gelebilen ürünler, aynı zamanda yaşam alanınızda kablo sebebiyle yaşanabilecek kazalar oluşmasının da önüne geçer.


Televizyon kablolarını güvenli bir şekilde saklamanız ve sabitlemeniz için tasarlanan ürünler, dileyen kullanıcılar için kutu formunda da üretilebilir. Kutu şeklindeki düzenleyiciler, evcil hayvan beslenen ya da küçük çocuk bakılan evler için son derece uygundur. Sevimli dostlarınızın ya da emekleme çağındaki bebeğinizin kablolarla oynamasının ve hayati tehlike yaşamasının önüne geçen kutu formlu düzenleyiciler, yalıtımlı dış yüzeyleri sayesinde içinizin daima rahat olmasını sağlar. Kutu şeklindeki kablo düzenleyiciler, klipsli kilitleri ile kolayca sabitlenebilir ve en tehlikeli kablo takımlarının muhafazasında bile rahatlıkla kullanılabilir. Kutu formlu kablo düzenleyici seçenekleri arasında şeffaf modeller de bulunur. Kablolarınızı dışarıdan rahatça görebilmenizi sağlayan şeffaf kutular, televizyonunuza hangi kabloyu takmanız gerektiğini kolayca bulabilmenize yardımcı olur. Üst paneli kolayca açılabilen şeffaf kutu seçenekleri, bu sayede kablolarınıza herhangi bir ekleme ya da düzenleme yapmak istediğinizde tüm kabloları dağıtmadan işlem gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Kulaklık Kablo Düzenleyici Çeşitleri

Kulaklık modelleri; cep telefonlarıyla, tabletlerle, masaüstü bilgisayarlarla, dizüstü bilgisayarlarla ve televizyonlarla birlikte kullanılmaları sebebiyle gün boyu ihtiyaç duyulan aksesuarlar arasında yer alır. Yoğun bir şekilde kullanılan kulaklıkların kablolarının dolaşması ise cihazlarda çeşitli arızalar oluşmasına yol açabilir. Bu sebeple de en çok tercih edilen modeller arasında, kulaklık kablo düzenleyici çeşitleri de bulunur. Kulaklık kablolarının birbirine dolaşmasını ve mikro çaplı kırılmalar yaşamasını engellemek amacıyla tercih edilen kulaklık kablo düzenleyicileri, kulaklıklarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Özellikle kulaklığını gün içinde çantada ya da çekmecede muhafaza edenlerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu ürünler, kulaklıklarınızı toplu bir hâle getirir ve ihtiyaç duyduğunuzda kolayca bulabilmenizi sağlar. Farklı kulaklık seçenekleri için ayrı olarak üretilen kablo düzenleyici çeşitleri, bu sayede tüm telefon ve bilgisayar modelleriyle birlikte kullanılabilir. Kulaklık kablo düzenleyici fiyatları ise ideal aralıkta olmalarıyla kullanıcıların büyük beğenisini kazanır. Cazip kablo düzenleyici fiyatı seçenekleriyle satılmaları sayesinde dileyen herkesin satın alabileceği ürünler, ses deneyiminizi daha güvenli ve konforlu bir hâle getirir.


Eğer siz de televizyonunuzda, bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ve kulaklığınızda kullanabileceğiniz birbirinden etkili kablo düzenleyici modelleri arıyorsanız, Turkcell Pasaj’da sizi bekleyen seçeneklere hemen göz atabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın size özel avantajlarıyla en cazip kablo düzenleyici fiyat seçeneklerinden yararlanabilir ve dilediğiniz tüm ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Dilerseniz kablo düzenleyici indirim fırsatlarından ve size özel ödeme seçeneklerinden de faydalanabilir ve dilediğiniz kadar kablolu cihazı güvenli bir şekilde kullanabilme imkânıyla hemen tanışabilirsiniz. Kablo düzenleyici modelinizi şimdi seçin, evinizde ve işyerinizde kablo karmaşası yaşama problemine son noktayı kolayca koyun!

Daha Fazla