Tabletler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Filtrele
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Arka Kamera
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Ön Kamera
Ram (Sistem Belleği)
107 Ürün

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Tablet ve Bilgisayar

Çağımızın en temel ihtiyaçlarından olan bilgisayar ve tabletler, en güncel teknolojilere sahip modeller ile tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına yanıt vermek için sürekli yenileniyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar birçok alanda oldukça önemli olan, dijital dünyada hayatımızı onlar olmadan geçiremediğimiz teknolojik araçlar olmalarıyla ön plana çıkıyor. Tablet bilgisayar modelleri ise hem bilgisayar hem de akıllı telefon özelliklerinin bazılarına sahip olmalarıyla farklı bir alternatif sunuyor. Rahatlıkla taşınabilecek boyutlarda olan ve dokunmatik şekilde kullanılan tabletler, kullanıcılar tarafından son yıllarda oldukça beğeniliyor. Neredeyse bilgisayarların yaptığı tüm işlemleri yapabilen tablet modelleri, tasarımlarıyla da akıllı telefonu anımsatıyor. Kullanım amaçlarına göre kendi alanlarında üstün özelliklere sahip modelleriyle tablet ve dizüstü bilgisayar markaları her geçen gün daha gelişmiş çeşitleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Dizüstü Bilgisayar Özellikleri

Taşınabilir bilgisayar modelleri olan dizüstü (notebook) bilgisayarlar, bilişim dünyasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Masaüstü bilgisayar modellerine göre daha pratik olmasıyla teknoloji meraklılarının ilgisini çeken notebook dizüstü bilgisayarlar, yıllardır en popüler teknolojik ürünler arasında bulunuyor. Apple bilgisayar modelleri, özellikle okullarda ve iş yerlerinde en çok kullanılan teknolojik aletler arasında yer alıyor. Bir üniversite öğrencisiyseniz Apple marka bilgisayar modelleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer bir oyun tutkunuysanız, dizüstü bilgisayar modelleri arasında yer alan Casper Nirvana F750 serisi, sahip olduğu GeForce Experience uygulaması ve GPU teknolojisi ile maksimum oranda keyif alacağınız bir deneyim sunuyor. Eğer oyun oynamanın mutluluğunu HP marka modeller ile yaşamak isterseniz HP Pavilion dizüstü oyun bilgisayarı tam size göre. Bu model, Intel Core işlemci, ayrık grafik kartı ve bellek hızlandırması teknolojisi ile çalıştırılması en güç oyunları bile hiçbir sorun olmadan oynamanızı sağlayarak üst düzey performans gösteriyor.

Tablet Modelleri ve Avantajları

Tabletler, pratik kullanımları ve kolay taşınabilirlikleri ile bilgisayar modellerine sıkı bir alternatif oluşturuyor. Bilgisayar üzerinden yapılan işlerin çoğunu gerçekleştirebileceğiniz tablet modelleri, şarj ömürlerinin uzunluğu ile de sizi mutlu edecek. Tablet seçiminde işletim sistemine yönelik tercihleriniz kararınızda önemli rol oynayacaktır. iOS işletim sisteminden faydalanmak istiyorsanız Apple markasına ait iPad modelleri sizi bekliyor. Apple markasına ait olan iPad modelleri, iOS işletim sistemini tercih edenler için üretiliyor. iPad Pro modelleri ise yüksek çözünürlükleri ile dikkatinizi çekecek. Bu modeller, sahip oldukları True Tone ekran teknolojisi ile siz ekran karşısında uzun vakit geçirirken göz sağlığınızı koruyor. Eğer gününüzün çoğunu ekran karşısında geçiriyorsanız, bu yeni teknolojiye ihtiyacınız var demektir. Tabletlerin boyutlarında da değişkenlikler bulunuyor. Eğer istediğiniz akıllı telefon boyutunda bir tablet ise Samsung Galaxy Tab, uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Bu model, hafif ve ince tasarımının yanında diğer modellere göre daha küçük olan boyutuyla her yere kolayca sığarak ciddi kullanım avantajı sunuyor.

Tablet ve Bilgisayar Fiyatları

Tablet ve bilgisayar fiyatları, modellerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Her markanın kendi içinde belirlediği, cihazın özellikleriyle doğru orantılı olarak artan ya da azalan bir fiyat politikası bulunuyor. Turkcell.com.tr içerisinde yer alan seçkin markalara ait tablet ve bilgisayar modelleri, uygun fiyat performans oranıyla sizi mutlu etmek için hazır bekliyor. Siz de çok sayıda markanın tablet ve bilgisayar modelleri arasından size en çok uyan cihazı seçerek hayatınızı teknolojinin geldiği son noktayla kolaylaştırabilir, iş veya eğlence amaçlı tüm kullanımlarınızı bu cihazlarla rahatlıkla giderebilirsiniz. Şimdi tablet ve bilgisayar modellerini uygun fiyatlarla peşin ya da faturanıza ek olarak satın almak için Turkcell.com.tr’e tıklayın.

Daha Fazla