Şarj Cihazları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Filtrele
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Hızlı Şarj Özelliği
Kablo Tipi
USB Port Sayısı
Kontratlı Ürünler
Kontratlı Ürünler
859 Ürün

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Şarj Aletleri ve Şarj Cihazları

Şarj aleti çeşitleri; cep telefonu, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayar gibi dijital cihazlar için özel olarak tasarlanan en önemli ürünler arasında bulunuyor. Şarjla çalışan cihazlarınızı kısa sürede ve yüksek kalitede kullanıma hazır hâle getirebilmenizi sağlayan şarj cihazı modelleri, güvenli yapılarıyla da dikkat çekiyor. Dijital cihazlarınızda elektrik sebebiyle oluşabilecek deformasyonların önüne geçen ve bu sayede ürünlerin kullanım ömrünü uzatan orijinal şarj aleti seçenekleri uzun süren deneyimiyle de size avantaj kazandırıyor. Philips, Samsung, Apple, Dexim, Ktools ve Cellularline gibi markalar tarafından tasarlanan ve farklı cihazlarla uyum sağlayan çok sayıda şarj aleti ise Turkcell Pasaj’da sizi bekliyor.

Kablolu Şarj Cihazı Seçenekleri

Telefonları ve diğer elektronik aletleri şarj ederken kullanılan en popüler ürünler arasında kablolu şarj aleti seçenekleri ön plana çıkıyor. Kablolu telefon şarj cihazı seçenekleri telefonunuzun kapasitesine uygun tasarımlarıyla bataryanıza ideal seviyede elektrik aktarımı gerçekleştiriyor ve bu sayede telefonunuzda aşırı yüklenme oluşmasının önüne geçiyor. USB bağlantılı kabloları sayesinde dilerseniz başlık bölümünü çıkararak da kullanabileceğiniz şarj aleti çeşitleri, telefonlarınızı ve dijital eşyalarınızı bilgisayar, tablet, televizyon gibi ürünler üzerinden de şarj edebilmenizi sağlıyor. Taşınabilir nitelikte olan kablolu modeller, çantalarınıza ve valizlerinize rahatlıkla sığabiliyor. Bu yönüyle de size son derece pratik bir kullanım şekli sunan taşınabilir şarj aleti modelleri, elektrikli ürünlerinizi istediğiniz her yerde kolayca şarj edebilmenize imkân tanıyor. Taşınabilir şarj cihazı çeşitleri, gün içinde istediğiniz yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Her türlü prize ve elektronik eşyaya uyum sağlayan şarj cihazları; telefonlarınızın, tabletlerinizin ve bilgisayarlarınızın şarj problemi yaşamasının önüne geçiyor. Kesintisiz bir teknoloji ve iletişim deneyimi yaşayabilmenize imkân tanıyan kablolu modeller, dayanıklı yapılarıyla fark yaratıyor ve uzun süre boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Kablosuz Şarj Cihazı Modelleri

Telefon şarj cihazı arayan kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında kablosuz ürünler de bulunuyor. Kablosuz şarj cihazı seçenekleri yeni nesil bir teknolojiden yararlanabilmenize imkân tanıyor. Herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan faydalanabileceğiniz kablosuz şarj aleti çeşitleri, pratik kullanım şekilleriyle size büyük bir avantaj sağlıyor. Temassız şarj aleti modellerini kullanmak için, cihazı aktif hâle getirmeniz ve telefonunuzu şarj aletinin üzerine bırakmanız yeterli oluyor. Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Intouch gibi markalar tarafından özel olarak üretiliyor. Yeni nesil telefonların tamamında kullanılabilen kablosuz modeller, hızlı şarj özellikleriyle de yaşamınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiriyor. Kablosuz hızlı şarj cihazı çeşitleri, 15 W ile 30 W arasında değişen kapasiteleriyle telefonlarınızı en kısa sürede kullanıma hazır hâle getiriyor. 10 dakikalık şarjla telefonunuza en az 2 saatlik enerji yükleyebilen kablosuz telefon şarj aleti çeşitleri, bu sayede zamandan tasarruf etmenize ve kesintisiz bir iletişim deneyimi yaşayabilmenize olanak tanıyor. Işıklı şarj aleti formunda üretilen modeller, LED ışıklı panelleri sayesinde sizi işlem hakkında bilgilendiriyor. Telefonunuzun ne kadar şarj aldığını ve tam şarja ne kadar süre kaldığını kolayca öğrenebilmenizi sağlayan ışıklı bildirim sistemi, telefonlarınıza tehlikeli oranda işlem uygulamanızın önüne geçiyor ve böylece cihazınızın güvenliğine katkıda bulunuyor.

Kusursuz Şarj İmkânı Sunan Powerbank Fiyatları ve Çeşitleri

Telefon ve tablet bilgisayar kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran şarj aleti modelleri arasında birbirinden etkili powerbank çeşitleri de yer alıyor. Ktools, TP-Link, Hypergear gibi markaların imzasını taşıyan powerbank seçenekleri 10000 mAh ve 20000 mAh gibi yüksek kapasitelerde üretiliyor. Bu sayede dijital cihazlarınızı defalarca şarj edebilmenize imkân tanıyan ürünler hızlı etkileriyle de dikkat çekiyor. Telefon ve tabletlerin yanı sıra USB bağlantısıyla şarj alabilen tüm elektronik cihazlarda faydalanabileceğiniz powerbank modelleri; tıraş makinesi, saç kurutma makinesi, vida matkabı, elektrikli saç fırçası, fotoğraf makinesi gibi pek çok eşyanızı şarj ederken size yardımcı olabiliyor. Ergonomik tasarımlarıyla size kullanım kolaylığı sağlayan powerbank seçenekleri her türlü çantaya rahatça sığabiliyor. Bu sayede gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler, portatif nitelikleri sayesinde şarj işlemleri sürerken cihazlarınızı eş zamanlı olarak kullanabilmenize de imkân tanıyor. Eğer siz de telefonlarınızı, tabletlerinizi ve diğer elektrikli eşyalarınızı kolayca şarj edebilmek isterseniz Turkcell Pasaj’da bulunan şarj aleti, powerbank ve şarj kablosu modellerini inceleyebilirsiniz. Size özel şarj aleti fiyatları ve ödeme koşulları sayesinde dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilir ve kesintisiz bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla