Ugreen Cat7 Slim 10 Gbps Ethernet Kablosu 5 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

10 Gbps Veri Aktarım Hızı İmkanı

Ugreen Slim ethernet kablosu, bilgisayar ve ağ sistemlerinizde veri aktarımını sağlayan ince ve kullanımı kolay cat7 sınıfında ethernet kablosudur. 10 Gbps aktarım hızı ile ağ içerisinde ve internet bağlantılarınızdan yüksek verim almanızı sağlar.

Bükülebilir Yumuşak Bakır Teller

Yumuşak bakır teller, kablonun bükülebilirliğini arttırırken, kırılmalara karşı da yüksek koruma sağlar. Bu sayede köşelerden ve eğimli yerlerden kablo geçirmek oldukça kolay bir hale gelir.

Uyumluluk

Kullanılan RJ45 uçları ile bütün cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Korozyona Karşı Daha Uzun Koruma

Altın uçlu konnektörler, korozyon ve pasa karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Özellikler

  • Malzeme: PVC
  • Veri Aktarım Hızı: 10 Gbps
  • Konnektör: RJ45
  • Kablo Tipi: CAT7

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.