Ugreen Cat7 STP Ethernet Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Veri Aktarım Hızı

Ugreen Cat7 STP ethernet kablosu; 10Gbps veri taşıma kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 600 MHz band genişliğine elverişlidir. 

Parazitlere Karşı Etkin Teknoloji

Oksijensiz bakır kabloları ve kablolar arası kanalları ayıran bölmeleri ile parazitleri azaltıp kablo dayanıklılığını arttırır.

Çok Yönlü Uyumluluk

Kullanılan RJ45 uçları ile bütün cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Bükülmelere Karşı Dayanıklı Tasarım

Güçlendirilmiş, bükülmeye imkan tanıyan metal kasa konnektör ile dar alanda kullanılsa bile kablo kırılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Özellikler

  • Kablo Tipi: Cat7
  • Kanal: 8 Kanallı
  • Aktarım Hızı: 10000Mbps'e kadar.
  • Frekans: 600 MHz
  • Konnektör: RJ45

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.