Binano Privacy Plus iPhone 13 Mini Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kamera Gizlilik

Binano Privacy Plus ekran koruyucusu, özel olarak kamera kapatma aparatına sahiptir. Gizlilikte hassas olanlar için kamerayı tek hareketle kapatabilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde, en kibar hale getirilmiştir.

Ekran Koruma ve Gizliliği

Telefonunuzda ne yaptığınızın başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız, çözüm Binano Privacy Plus ekran koruyucusu. Binano ile meraklı gözlere son; ekran üzerinde kalan parmak izi ve lekelere son. Binano Privacy ekran koruyucuları, üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller ve yüksek koruma sağlar.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.