Swiss Charger SCC-10021 Type-C ve Lightning Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Zaman Yanınızda Taşıyın

Farklı kullanım özellikleriyle öne çıkan Swiss Charger şarj ve veri kablosu, tasarımıyla da beğeni toplar. Şık ve kullanışlı tasarımıyla gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve iPhone'unuzu hızlıca şarj edebilirsiniz. Dayanıklı yapısıyla uzun süre yüksek performans sunan kablo, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.

Hızlı Şarj Desteği ile Zaman Kazanın

PD uyumlu kablo sayesinde 3A’ya kadar yüksek akımda hızlı şarj yapabilirsiniz. 20 watt güçte çalışabilen kablo yardımıyla akıllı telefonunuzu 30 dakikada %50 oranında şarj edebilirsiniz. Böylece şarj süresini kısaltarak telefonunuzu daha uzun süre özgürce kullanabilirsiniz.

iPhone Depolama Alanını Genişletin

Type-C ve  lightning girişleri olan kablo yardımıyla iPhone ile diğer cihazlar arasında hızlıca veri aktarımı yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraf ve video gibi geniş yer kaplayan dosyaları bilgisayarınıza ya da harici bir depolama birimine aktarabilirsiniz. Farklı depolama birimlerini kullanarak telefonunuzun saklama alanını genişletebilir ve iPhone çalışma performansını arttırabilirsiniz.

Apple Markalı Akıllı Cihazlarınızı Güvenle Şarj Edin

Apple standartlarına uygunluğunu Apple tarafından verilen MFI sertifikasıyla belgeler. Böylece Swiss Charger ile Apple markalı  telefonlarınızı ve diğer akıllı cihazlarınızı sorun yaşamadan, güvenle defalarca şarj edebilirsiniz.

Birden Fazla İşi Aynı Anda Yapın

Type-C ve lightning girişli kablo ile bilgisayarınıza veri aktarırken iPhone’unuzu şarj edebilirsiniz. Aynı anda hem şarj hem de veri aktarımı yapabilen çok fonksiyonlu ürün sayesinde işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Dirençli Tasarım Sayesinde Uzun Süre Kullanın

Örgü kumaş kaplamalı kablo, standart modellere göre daha dayanıklıdır. Koruyucu etkisi yüksek tasarımı sayesinde çekme ve baskı gibi zorlayıcı koşullara karşı dirençlidir. Örgü kaplama yardımıyla uzun süre hasar almadan veri ve şarj kablosunu kullanabilirsiniz.

Dolaşmayan Kablodan Kolayca Faydalanın

Swiss Charger kablo, çeşitli kullanım testlerini geçerek  kopmaya ve bükülmeye karşı direncini ispatlar. Dayanıklı ve fonksiyonel özellikleriyle öne çıkan kablo, kullanımı kolaylaştıran tasarımıyla da dikkat çeker. Dolaşmayacak şekilde dizayn edilen kabloyu çantanızda taşıyabilir ve kablo düğümlerini çözmekle uğraşmadan hemen kullanabilirsiniz.

Güvenli Metal Konnektörlerle Yüksek Verim Elde Edin

Bağlantı noktalarında kullanılan metal malzemeler, kablonun zarar görmeden yüksek performansta çalışmasına yardımcı olur. Uç tasarımında gösterilen özen sayesinde kayıp yaşamadan ve güvenli bir şekilde telefonunuzu şarj edebilir ve veri aktarımı yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 Metre
  • Hızlı Şarj Desteği: 3A
  • Fonksiyon: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Girişi: Type-C ve Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.