Babybjörn Eğitici Koltuk Oturak ve Safe Step Banyo Basamağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonları

Çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu sürece rahat bir şekilde oturabilmesi için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yumuşak hatları çocuğunuzun bacakları için geniş alan sağlar. Çocukların favori koltuğudur. Tabanındaki eşsiz lastik kenarlar zeminde kaymasını engeller. Ebeveynlerin kullandığı klozete benzer bir görüntüsü vardır. İçindeki lazımlık parçası koltuğa sıkıca oturur ve çıkartılması, boşaltılması ve temizlenmesi çok kolaydır. Özel eğimli tasarımı sıçratmayı engeller. Dayanıklı ve dönüşümlü plastik malzemeden üretilmiştir.

Ürün Durumu

BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı, çocukların klozet veya lavaboya kolayca ulaşmasını sağlar. Kaymaz üst yüzeyinin yanı sıra basamağın altındaki lastiklerle kaymayı ve devrilmeyi önleyen yeni . BabyBjörn Safe Step Basamak, çocukların kolayca taşıyabilmesi için son derece hafif tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı ile yer kaplamayan ve yuvarlatılmış kenarlara sahip şekliyle kolayca temizlenebilen yeni BabyBjörn Safe Step Basamak tüm diğer BabyBjörn ürünleri gibi Bisfenol A (% 0 BPA) içermez. Kalite Belgeleri: TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Ürün Paket İçeriği: 1 x BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak / Powder Pink 1 x BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı / Powder Pink Temizlenme Özellikleri: Bol ılık su ile kolayca temizlenir.

BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak ve Safe Step Banyo Basamağı

BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak, çocukların tuvalet eğitimini kolaylaştırır. Ebeveynlerin kullandığı klozete benzer görüntüsü çocuğu özendirerek oturağı daha fazla kullanmaya teşvik eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN EĞİTİCİ KOLTUK OTURAK & SAFE STEP BANYO BASAMAĞI
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok