Babybjörn Klozet Adaptörü ve Safe Step Banyo Basamağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Babybjörn Klozet Adaptörü ve Safe Step Banyo Basamağı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

BabyBjörn Klozet Adaptörü ve Safe Step Banyo Basamağı

Klozet Adaptörü çocuğunuzun klozete oturmaya geçiş aşamasında eğiticidir ve doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar. Çocuğun ihtiyaç duyduğu süre boyunca rahatça oturmasına olanak verir.

Fonksiyonları

Her tür klozet kapağına uyar. Klozet kapağına oturabilmesi için ayarı üstten yapılabilir ve yerleştirilmesi kolaydır. Sıçramayı engelleyen dar açılı bir tasarımda üretilmiştir. BabyBjörn Klozet Adaptörü şekil itibariyle çocukların kolayca takıp çıkartabileceği şekilde tasarlanmıştır. Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar. Temizlemesi kolaydır. Kenarları yuvarlatılmıştır. BabyBjörn Klozet Adaptörü çocukların kendi başlarına takıp çıkartabilmeleri için çok hafif yapılmıştır. BabyBjörn Klozet Adaptörü çocuğunuzun doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Ürün Durumu

Çocukların klozet veya lavaboya kolayca ulaşmasını sağlayan, kaymaz üst yüzeyinin yanı sıra basamağın altındaki lastiklerle kaymayı ve devrilmeyi önleyen BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı çocukların kolayca taşıyabilmesi için son derece hafif tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı ile yer kaplamayan ve yuvarlatılmış kenarlara sahip şekliyle kolayca temizlenebilen BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı, tüm diğer BabyBjörn ürünleri gibi Bisfenol A (% 0 BPA) içermez. Ürün Madde İçeriği , Geri dönüşebilen Polipropilen (PP) malzemeden üretilmiştir. Kalite Belgeleri, TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Temizlenme Özellikleri, Bol ılık su ile kolayca temizlenir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN KLOZET ADAPTÖRÜ VE SAFE STEP BANYO BASAMAĞI
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok