Babybjörn Yumuşak Plastik Mama Önlüğü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Ergonomik Tasarım

Mükemmel ergonomik tasarım Sürtünmeyen yumuşak boyun askısı Önlüğün dışa kıvrık, dökülen yemek parçalarını toplayan cep Kolay temizlenir, silinebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir Su geçirmez özelliği sayesinde sıvılar bebeğin kıyafetine geçmez İsveç'te üretilen BPA içermeyen, bio bazlı plastik malzemeden üretilmiştir.

Bebekler için Mükemmel Bir Tasarım

Çocuğunuzun bedenine mükemmel uyum için mükemmel bir ergonomik tasarıma sahiptir. BabyBjörn Yumuşak Plastik Mama Önlükleri, yaklaşık 4 aydan sonra katı gıda yemeğe başlayan bebekler ve çocuklar için tasarlanmıştır. Yumuşak Plastik Önlük, çocuğun boynuna gelen kısmın yumuşacık hissedilmesi için minik yumuşak boncuklar tasarlanarak üretilmiştir. Önlüğün dışa kıvrık, dökülen yemek parçalarını toplayan cep , ocuk masada ne kadar hareketli olursa olsun dökülen yemek parçaları önlüğün dışa kıvrık cep kısmında kalır. Su tutmaz malzeme: Bebek önlüğü su geçirmezdir ve sıvıların bebeğinizin kıyafetlerine bulaşmasını önler. Ayarlanabilir, güvenli sabitleme, Yumuşak boyun bandı çocuğunuz büyüdükçe ayarlanır. Bebek önlüğüyle herhangi bir şeyi yakalarsa, bir güvenlik özelliği olarak boyun bandı sabitlenir. Test & güvenlik: Babybjörn’ün tüm mutfak ürünleri hem Avrupa hem de ABD’deki ilgili plastik güvenlik gerekliliklerine uygundur. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN YUMUŞAK PLASTİK MAMA ÖNLÜĞÜ
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok