Babybjörn Yumuşak Plastik Mama Önlüğü Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Ergonomik Tasarım

Şimdi Küçük ve Büyük Boy Seçeneği Bir Arada! İçinde küçük ve büyük boy olmak üzere iki adet önlük bulunan Babybjörn Yumuşak Plastik Önlük Seti, yaklaşık 4 aydan sonra katı gıda yemeğe başlayan bebekler ve çocuklar için tasarlanmıştır. Mükemmel ergonomik tasarım Sürtünmeyen yumuşak boyun askısı Önlüğün dışa kıvrık, dökülen yemek parçalarını toplayan cep Kolay temizlenir, silinebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir Su geçirmez özelliği sayesinde sıvılar bebeğin kıyafetine geçmez İsveç'te üretilen BPA içermeyen, bio bazlı plastik malzemeden üretilmiştir.

Bebekler için Mükemmel Bir Tasarım

Çocuğunuzun bedenine mükemmel uyum için mükemmel bir ergonomik tasarıma sahiptir. BabyBjörn Yumuşak Plastik Mama Önlükleri, yaklaşık 4 aydan sonra katı gıda yemeğe başlayan bebekler ve çocuklar için tasarlanmıştır. Sürtünmeyen yumuşak boyun askısı: BabyBjörn Yumuşak Plastik Önlük, çocuğun boynuna gelen kısmın yumuşacık hissedilmesi için minik yumuşak boncuklar tasarlanarak üretilmiştir. Önlüğün dışa kıvrık, dökülen yemek parçalarını toplayan cep: Çocuk masada ne kadar hareketli olursa olsun dökülen yemek parçaları önlüğün dışa kıvrık cep kısmında kalır. Su tutmaz malzeme: Bebek önlüğü su geçirmezdir ve sıvıların bebeğinizin kıyafetlerine bulaşmasını önler. İsveç'te üretilen bio bazlı plastik: BabyBjörn Yumuşak Plastik Önlük Seti, İsveç'te %45 yenilenebilir malzemeden oluşan BPA içermeyen plastikten üretilmiştir. Ayarlanabilir, güvenli sabitleme: Yumuşak boyun bandı çocuğunuz büyüdükçe ayarlanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN YUMUŞAK PLASTİK MAMA ÖNLÜĞÜ SETİ
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok