Chicco Fold Go I-Size Air Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Chicco Fold & Go I-Size Araba Koltuğu

Bebeğinizle güvenli araba yolculukları yapmanıza olanak tanıyan Chicco Fold Go I-Size Air oto koltuğu, kemerleri ve bebeğinizi stabil tutması ile öne çıkar. Kaliteli ve konforlu materyalleri ile bebeğinizi rahatsız etmez ve uzun yıllar kullanılabilir.

4 Yaşa Kadar Rahat Kullanım

15-36 kg ağırlığındaki bebekleriniz için uygun olan bu araç koltuğu ile bebekleirnizi dilediğiniz yere görütebilirsiniz. Isofix bağlantı noktaları ile bebeğinizi güvende tutan araç koltuğunun ek kemer seçenekleri de bulunur. Bu sayede bebeğiniz büyüdükçe ayarlayabilirsiniz.

Dengeyi Artıran Kemer Seçenekleri

Isofix bağlantıları ve kemer ile güvenliği sağlayan araç koltuğu ayarlandığı zaman optimum güvenlik sağlar. Isofix bağlantılarını ve ek kemeri kullandığınızda ise yanal dengeyi artar ve viraj alırken koltuğun devrilmesini önler.

Çıkarılabilir Başlık ile Konforlu Yolculuk

Koltuk hafiftir ve çocuğunuz biraz daha büyüdüğünde kullanabileceğiniz ayarlanabilir ve çıkarılabilir bir koltuk başlığına sahiptir. Bebeğiniz küçükken başını taşımasına yardımcı olan bu başlığı ilerleyen zamanlarda pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Ayarlanabilir Koltuk Tasarımı

Koltuk arkalığı ve koltuk dört farklı konumda ayarlanabilir, böylece araba koltuğu çocuğunuzla birlikte en iyi şekilde büyür. Eğimli ve dik konumda ayarlayabileceğiniz araç koltuğunun 9 farklı yükseklik ayarı bulunur. Bu sayede çocuğunuza iyi bir görüş sağlayabilir ve yolculuk esnasında iyi bir seyir keyfi sağlayabilirsiniz.

Kolay Montaj Desteği

Chicco Fold Go I-Size Air Ink kolay montaj edilebilmesi ile öne çıkar. Her türlü araç koltuğuna monte edilebilen bebek koltuğunu profesyonel yardım almadan bir kaç dakika içinde kurabilir ve aracınız yerleştirebilirsiniz.

Zahmetsiz Bakım için Çıkarılabilen Kılıf

Go I-Size Air araç koltuğunun kılıfı fermuarlı kapama sistemiyle tasarlanmıştır ve istediğiniz zaman hemen çıkarabilirsiniz. Bu sayede kirlenen ve tozlanan koltuk kılıfını zahmetsizce çıkarabilir ve çamaşır makinesinde pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bebeğinize gerekli hijyeni sağlamak için periyodik olarak yıkamanız tavsiye edilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Ağırlığı: 6,2 Kg 
  • Açık Ölçüler: Genişlik : 46/54 cm x 67/84 cm x 47 cm 
  • Kapalı Ölçüler: 46 cm x 22 cm x 61 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.