Chicco Polly 2 Start Mama Sandalyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Ayarlanabilir Sırtlık

Bebekler için özel olarak geliştirilen Foxy mama sandalyesi, 8 santimetreye kadar genişleyebilen sırtlığı sayesinde 0-3 yaşa kadar olan bebeğinizin büyüme sürecine tamamen uyum sağlar.

Yatırılabilir Sırtlık

Fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken mama sandalyesi, 4 farklı pozisyonda yatırma özelliğine sahiptir. Bu sayede bebeğinizin yemek sonrasındaki dinlenme sürecinde ideal poziyonu belirleyebilirsiniz.

Kolay Taşıma

Bebekler için oldukça konforlu bir alan sağlayan mama sandalyesi, 4 adet tekerleği ile tüm odalara kolaylıkla taşıyabileceğiniz pratik bir üründür.

Ayarlanabilir Yükseklik

Foxy mama sandalyesi, 8 farklı yükseklik ayarına sahiptir. Bu sayede farklı boyutlardaki masalara göre yükseklik ayarı yapabilir ve bebeğiniz için güvende hissedeceği bir alan oluşturabilirsiniz.

Ayarlanabilir Tepsi

İşlevsel özellikler ile tasarımı yapılan mama sandalyesi, 4 farklı pozisyonda ayarlanabilen tepsisi sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Aynı zamanda kirlenme gibi durumlarda kullanabileceğiniz yedek şeffaf ikinci bir tepsiye sahiptir.

Kompakt Tasarım

Oldukça konforlu özelliklere sahip olan mama sandalyesi; yatırılabilir, kolay kapanır, tek başına ayakta durabilir ve az yer kaplayan yapısı ile ergonomik bir kullanım avantajı sergiler.

Kaliteli Materyaller

Foxy mama sandalyesi, kaliteli materyalleri ve işlevsel kullanım özellikleri sayesinde oldukça güçlü bir tasarımdır. Bu sayede bebeğinizin büyüme süreci içerisinde kalitesinden ödün vermez.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Mama Sandalyesi
  • Cinsiyet: Unisex
  • Emniyet Kemeri: 5 Noktalı
  • Sökülebilir Bacaklar: Yok
  • Çift Tepsi: Var
  • Tekerlek: 4 Adet
  • Sökülebilir Tepsi: Var
  • Ayak Desteği: Var
  • Ayarlanabilir Sırt Dayanağı: Var
  • Yükseklik Ayarı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.