Maxi-cosi Axissfix Plus Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konfor

Özel dizayn edilmiş iç küçültücü ile 45 cm ile 60 cm arasında en iyi güvenlik ve rahatlığı sağlar (0 aydan yaklaşık 4 aya kadar) 7 pozisyon Kafalık ayarı: Büyümekte olan çocuk için her zaman mükemmel uyum. Her 2 yönde 4 farklı yatış pozisyonu: En iyi seyahat konforunu tam güvenlik içinde sağlar. Entegre yüksek yastıklı koltuk: Oturma, sırt ve kafa bölgeleri için en uygun güvenli konforu sağlar. Yaş/Boy aralığı 45-105cm - 0 aylıktan 4 yaşına kadar 45-87 cm / Arkaya dönük (0 ay – 2 yaş arası) 76-105 cm/ Öne dönük (15 ay – 4yaş arası)

Kolay Kullanım

Entegre kafa ve sırt koruyucu: Kalça, sırt ve kafa bölgeleri için en uygun konforu sağlar. 7 pozisyon kafa koruyucu ayarı: Büyümekte olan çocuklar için her zaman mükemmel uyum sağlar. Her 2 yönde 4 farklı yatış pozisyonu: En iyi seyahat konforunu tam güvenli olarak sağlar. Uygun boy kullanım göstergesi, Sürüş yönünün tersine veya sürüş yönüne bağlanma zamanını bilmeye yardımcı olur. Kemer kanca ve halkaları: Omuz emniyet kemerlerini tutarak saniyeler içinde çocuğunuzu oturtup bağlamanıza ve koltuğundan alabilmenizi sağlar. Tek el ile kolayca kemer ayarı yapılabilir. Küçük arabalara da uygun kompakt tasarım. 360° döner koltuk: Ultra kolaylaşmış bebeği koltuğa kolayca yerleştirme imkanı Eş zamanlı emniyet kemeri ve baş desteği ayarı. Hangi yöne bakacağı seçimi kontrol paneli: 360 ° döner koltuk yönünü kolay değiştirme için 30° de çamaşır makinesinde yıkanabilir kumaş .

Maxi-Cosi AxissFix Plus Oto Koltuğu

Doğumdan itibaren 4 yaşına kadar kullanım 360 derece dönme özelliği i-Size (R129) Güvenlik Standardı Entegre kafa ve sırt koruyucu Eş zamanlı emniyet kemeri ve baş desteği ayarı.

Ürün Durumu

Yeni Maxi-Cosi AxissFix Plus, en son teknoloji ile üretilmiş, Avrupa Birliği yeni güvenlik standardı i-Size (R129) düzenlemesine uygunluğu onaylı, özel olarak tasarlanmış iç küçültücüsü ile 45 cm’den yani 0 aylıktan itibaren kullanılabilen, 360° dönebilen çocuk oto güvenlik koltuğudur. AxissFix Plus ile çocuğunuzun size doğru güvenli bir şekilde dönmesi sadece birkaç saniyenizi alacak!360 derece dönebilen bu oto güvenlik koltuğu, sırt ve belinize yük binmeden çocuğunuzu koltuğa kolayca yerleştirmenizi ve kemerlerini bağlamanızı sağlar! AxissFix Plus, daha kolay ve güvenli bir şekilde otomobilinize monte etmeniz için üst bağlantı kemeri (Top Tether), baza ve koltuk kasası arasında ekstra güvenlik sunan patentli otomatik güvenlik kemeri (Automatic Safety Belt) ve Isofix bağlantı sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca 2 yaşın altındaki çocuklar için geliştirilmiş ek güvenlik donanımları ile en üstün baş ve boyun koruması için sürüş yönünün tersine dönük olarak seyahat olanağı sunar. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAXİ-COSİ AXİSSFİX PLUS OTO KOLTUĞU
Üretim Yeri
PORTEKİZ
Kademeli Baş Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Güvenlik Sertifikası
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KOYU GRİ
Renk
KOYU GRİ
Ana Renk
KOYU GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAXİ COSİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok