Okbaby Sofa Klozet Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

OkBaby Sofa Klozet Adaptörü

Yüksek standartlardaki kalitesi ve pratik kullanıma sahip tasarımlarıyla tüm dünyada 30 yılı aşkın zamandır ailelerin güvenle tercih ettiği, bebek banyo ve hijyen ürünleri üreten ünlü İtalyan markası OKBaby, ailesine yeni bir üye eklendi; SOFA ! OKBaby SOFA Klozet Adaptörü, ergonomik dizaynı, maksimum konfor sağlamak için yüksek arkalığı, yanlarda bulunan geniş tutma sapları ile çocukların tuvalet eğitiminde büyük rol oynar. Kaymayı önleyen kenarları sayesinde klozetlere mükemmel uyum sağlar.

Ürün Durumu

Özellikleri ve Avantajları, Ergonomik dizayn , Maksimum konfor sağlamak için yüksek arkalık .Yanlarda bulunan tutma sapları sayesinde minik parmaklar kirli tuvalet ile temas etmez . Kaymayı önleyen kenarları sayesinde tuvalete mükemmel uyum sağlar . Kolay saklama için kendi başına durabilir Boyutları, 42 cm x 35cm x 9cm Temizlik ve Bakım: Sofa klozet adaptörü sabunlu su ile yıkanarak temizlenebilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
OKBABY SOFA KLOZET ADAPTÖRÜ
Üretim Yeri
İTALYA
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
OKBABY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok