EZTEC 87730 Oyuncak Elektronik Gitar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eğlenceye Var Mısın?

Elektronik gitar modları sayesinde ister pop ister rock istersen metal müzik tarzını kendin seçebilirsin. Çocuklarınızın içindeki Rock yıldınızı keşfe çıkın! Onları elektro gitarın klavyesi üzerinden dökülen enerjik notalarla tanıştırın, kendi şarkılarını oluşturma serüvenlerine tanıklık edin. Müziğin en güzel seslerini keşfetmek isteyen çocuklarınız için harika bir hediye. Eztec Elektro Gitar’la miniklere kendi şarkılarını hazırlama fırsatı sunun.

Minik Yıldızlar Müzikle Tanışıyor

Sahnelerin tozunu attıracak yepyeni bir Rock yıldızı, başarılı bir müzisyen ya da yetenekli bir grup üyesi. Seçimi her ne olursa olsun minik yıldızların müzikle ilk yolculuğunda elektro gitara yer açın! Elektro gitarın üzerinde yer alan notalara gizlenmiş davul sesleri çocuğunuzun içindeki ritim duygusunu ön plana çıkararak yeteneklerini geliştiriyor. Müzikle tanışma yolunda olan çocuğunuz için iyi bir seçim olan elektro gitar, klavyesi, içinde yer alan mixleri, hareketli parçaları, etkileyici melodileri ve davul notalarıyla bambaşka bir müzik evrenini keşfe çıkarıyor!

Özellikler

  • Boyut = 66 x 28 x 26 cm’dir.
  • 4 x AA pille çalışmaktadır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.