PolyGreen KD3020 Akıllı Biberon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Tasarım

Ele tam oturan ve kolay kavrama sağlayan özel dizaynı sayesinde rahatlık sağlar. Bu sayede bebeğinizi beslerken konforlu bir şekilde biberonu tek elle tutabilir ve diğer elinizle bebeğinizi beslemek için uygun pozisyonda tutabilirsiniz.

Otomatik Sıcaklık Ölçümü Yapabilen Sistem

Biberonun tabanında yer alan bir sensör sayesinde biberona doldurduğunuz mama veya sütün sıcaklığını anında otomatik şekilde ölçebilir ve bebeğiniz için ideal içme sıcaklığını çok daha rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

BPA İçermeyen Sağlıklı Malzeme

BPA içermeyen kaliteli malzemesi sayesinde bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek bileşenleri bünyesinde bulundurmayan bu biberon ile güvenli şekilde bebeğinizin karnını doyurabilirsiniz. 

Akıllı Telefon Üzerinden Veri Takip Sistemi

Android ve IOS üzerinden indireceğiniz MomiSure uygulaması ile akıllı telefonunuz ile bebeğinizin sağlığını ve beslenme alışkanlıklarını çok daha sağlıklı ve düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kaynatmaya Dayanıklı Yapı

Yüksek sıcaklıklara  kadar dayanıklı olan polimer malzemeden üretilen bu biberon, kaynar ve yüksek sıcaklıklardaki besinler ile etkileşime girmeyerek bebeğinizin mamasını sağlıklı şekilde korur.

Patentli Özel Ölçüm Teknolojisi

Otomatik sıcaklık ölçümünü pil gerektirmeyen özel ve patentli bir şekilde gerçekleştiren bu biberon, hem ekstra pil ve enerji maliyetini ortadan kaldırır hem de bebeğiniz için tehlikeli olabilecek küçük piller ile aynı ortamda bulunmasına neden olmaz. Bu sayede hem çok daha ekonomik hem de çok daha güvenli bir kullanıma sahip olur.

CE Belgesi Sahibi

Avrupa birliğine uygun şekilde üretilen bu ürün, CE belgesine sahiptir ve üretim aşamasında pek çok testten geçtikten sonra satışa sunulur.

Darbelere Dayanıklı Malzeme

Darbelere ve çarpmalar karşı oldukça dayanıklı olan polimer malzeme sayesinde biberonu çok daha özgür ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca polimer malzeme pek çok malzemeye kıyasla çok daha hafiftir ve konfor sağlar.

Teknik  Özellikler

  • CE Belgesi: Var
  • Kaynatmaya Dayanıklı: Evet
  • Sıcaklık Ölçümü Özelliği: Var
  • Akıllı Telefonlara Veri Aktarımı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLYGREEN KD3020 AKILLI BİBERON
Üretim Yeri
Tayvan
Marka
POLYGREEN
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
POLYGREEN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok