Amigo Bak Bakalım! Ne Değişti?

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Ol, Kazan

Amigo markalı ‘’Bak Bakalım! Ne Değişti?’’ oyunu 4 yaş ve üzeri çocuklar için özenle geliştirilmiş olup birçok beceriyi olumlu yönde destekliyor. 32 karttan meydana gelen bu oyun, ters çevrilen karttaki farkı ilk önce algılayıp bulanı bir adım öne geçiriyor.

Nasıl Oynanır:
Oyun sırasında bir çocuk kartlardan birini ters çevirir ve diğer çocuklar ters çevrilen kartın hangisi olduğunu bulmaya çalışırlar. 

Birisi evin ışıklarını mı kapattı?
Farkı bulan ilk oyuncu masanın üzerine dizilmiş olan kartlara kendininkinden bir tane ekler. Kartlarını bitiren ilk çocuk oyunu kazanır!
Beceriler: Görsel algı, Dikkat, Konsantrasyon, Hız. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Amigo
  • Model: Bak Bakalım! Ne Değişti?
  • İçerik: 32 kart + 1 kurallar kitapçığı
  • Üretim yeri: Almanya
  • Yaş aralığı: 4 yaş ve üzeri
  • Beceriler: Görsel algı, Dikkat, Konsantrasyon, Hız

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.