Aquabeads Beginners Studio Başlangıç Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocuğunuzun İçindeki Tasarımcıyı Keşfedin!

Aquabeads Başlangıç Seti ile çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi figürünü tasarlaması için boncukları özel kalemiyle dizip üzerine su sıkması yeterlidir. Yaklaşık 10 dakikada sertleşen figürleri yapmak için setin içerisindeki 4 farklı şablonu kullanabilir veya 16 farklı renkteki 840’tan fazla boncukla kendi özel tasarımlarını yapabilir. Üstelik çevir- yap tablası sayesinde yaptığı figürlerin kurumasını beklemesi de gerekmez. İlk figürü yaptıktan sonra çevir- yap tablasını kullanarak kuruması için kenara alabilir ve tasarlamaya devam edebilir. Diğer Aquabeads setleriyle uyumlu olan başlangıç setine yeni boncuklar ve şablonlar ekleyerek eğlenceyi daha da arttırabilirsiniz.

16 farklı renkte 840’tan fazla boncuk, 1 boncuk kalemi, 1 su spreyi ve 4 farklı şablon içerir.

Tüm Aquabeads setleriyle uyumludur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.