Gigamic Quoridor Classic

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Quoridor Classic

Quoridor Classic, 8 yaş üstü çocuklar için tasarlanarak çocukların zihinsel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Çocuklar, oyun ile eğlenceli bir serüvende ilerlerken eğitici ve düşündürücü yönlerinden de faydalanırlar.
Oyunun amacı karşı tarafa ilk ulaşan olmaktır. Rakibiniz sizi yavaşlatmak için karşınıza sürekli engeller çıkaracaktır. Bu canınızı sıkmasın. Her zaman bir çıkış yolu vardır! En kısa yolu bulan siz olabilecekmisiniz?

Genel Özellikler

  • Marka: GİGAMİC
  • Oyun: Quoridor Classic
  • Ürün Kodu: MP20626
  • Model: GCQO
  • Oyun Türü: Zihin Çalıştırıcı ve Eğitici Oyunlar
  • Yaş Grubu: 8+ Yaş

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.