Mega Bloks First Builders Peek a Blocks İnşaat Alanı (30 Parça)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

First Builders Peek a Blocks İnşaat Alanı (30 Parça)

Miniğiniz ile birlikte 25 büyük yapı blokunu ve özel parçaları kullanarak İnşaat Alanı oluşturmaktan siz de çok keyif alacaksınız!
Çocuklar sürprizli oyunlar için Peek A Blocks hayvanlarını blokların üzerine yerleştirip zebranın veya hipopotamın kafasına sevimli bir baret takabilir.
Ardından, çocuklar inşaat alanına gidip vinci döndürebilir, bloklardan birini itip çöp kamyonuna düşürebilir ve eğlenceli maceralara atılmaları için Peek A Blocks hayvanlarını kaydıraktan kaydırabilir.

Genel Özellikler

  • Marka: Mega Bloks
  • Oyun: First Builders Peek a Blocks İnşaat Alanı (30 Parça)
  • Oyun Türü: Blok
  • Ürün Kodu: MP33981
  • Model: GRV37
  • İçerik: Yapı setine 2 Peek A Blocks hayvan figürü, 1 aksesuar, 1 kaydırak, 1 döner tekerlek taban ve çılgın maceralara dayanıklı olarak tasarlanmış 25 büyük blok dahildir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.