Mindware Pattern Play (Desen Oyunu)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Öğrenmenin Renkli ve Eğlenceli Yolu

Pattern Play oyunu, ahşap blokta yer alan farklı renk ve şekillerdeki kartları eşleştirerek sıralama, kesir, eşleştirme ve uyum gibi matematiksel kavramları eğlenceli bir şekilde anlatır. Parça bütün ilişkisi kurmayı kolaylıkla öğreterek zihinsel gelişimi olumlu yönde destekler. Aynı zamanda hayal dünyalarını kullanmalarına fırsat vererek yaratıcılık düzeylerini artırır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Mindware
  • Model: Pattern Play (Desen Oyunu)
  • İçerik: Ahşap blok, desen kartları, tepsi
  • Yaş aralığı: 3 yaş ve üzeri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.