Baby Secrets Sürpriz Figür ve Banyo Oyun Seti 76924

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Baby Secrets Sürpriz Figür ve Oyun Seti İle Eğlenceli Dakikalar Sizi Bekliyor…

Baby Secrets Sürpriz Figür ve Banyo Seti ile Baby Secrets eğlencesine sizde dahil olun! Gerçekten çalışan duşu sayesinde banyo eğlencesi oyunu hem gerçekçi hem de eğlenceli! Suyu duştan banyoya pompalamak için musluğa basın ve küveti doldurun! Bebeği küvete daldırın ve bebek bezinin hangi renge dönüşeceğini izleyin.

Renk Değiştiren Bebek Bezi

Set içerisinde bulunan özel bebeği küvete daldır ve cinsiyetini öğrenmeye hazır ol! Renk değiştiren bebek bezi; mavi olursa erkek, pembe olursa kız bir bebeğe sahip olacaksınız. Doğum kartına ise bebeğinizin cinsiyetini öğrendikten sonra bebeğinize bir isim verin ve doğum kartına adını yazmayı unutmayın!

Özellikler

  • 4 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve yetişkin gözetimde kullanılmalıdır.
Kutu İçeriği
  • 1 Adet Özel Bebek – 1 Adet Banyo Platformu - 1 Adet Doğum Sertifikası ve 1 Adet yönerge yer almaktadır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.