Barbie 01480 Kova Çek Çek Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kumsala Özel Oyuncak Seti

Çek çek li bir çanta, kova, elek, kürek, tırmık ve kalıplardan oluşan bu özel oyuncak seti, çocukların kumsalda eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Tamamı çocuk temasına uygun malzemelerden üretilen bu sette yer alan tekerlekli çek çek harici kullanıma da uygundur.

Tekerlekli Çek çek Avantajı

Kumsal oyuncakları ve diğer gereçlerin düzenli bir şekilde taşınmasını ve saklanmasını sağlayan tekerlekli çek çek, pürüzsüz yüzeye sahip tutma sapı ile konforlu bir tutuş sunar. Ayrıca kolaylıkla hareket edebilen tekerlekleri sayesinde çocukların kendi oyuncaklarını taşımalarına destek olur.

Küçük Sanat Eserleri için Kalıplar

Kumdan küçük sanat eserleri ve mimari yapılar yapmak için iki farklı kalıbın yer aldığı bu özel set sayesinde çocuğunuz kum ve su kullanarak farklı yapılar inşa edebilir.Tüm gereçler ve tekerlekli çek çek toplam 620 gram ağırlığa sahiptir. Ayrıca yüksek hareket kabiliyetine sahip tekerlek sistemi sayesinde çocuklar tarafından kolaylıkla hareket ettirilebilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BARBİE 01480 KOVA ÇEK ÇEK SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BARBIE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok