Cars El Arabası 01712 Plaj Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kova ve Elek Kapağı

Kum ve su taşımak için ideal ölçülerde tasarlanan kova, elek özelliğine sahip kapağı ile hem çok yönlüdür hem de az yer kaplayarak kolay taşınabilir. Böylece kumu eleyerek güvenli bir çalışma ortamı hazırlayabilir, su ve kumu istediğiniz yere taşıyarak sahil kenarında dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Kürek ile Kum Taşıma

Kumu kovaya taşımaya yardımcı olan kürek aynı zamanda tırmık gibi kazı işlerinde de kullanılabilir. Kale ya da herhangi bir yaratıcı figür oluştururken kürekten yardım alabilir, kumu su ile karıştırmak için kullanabilirsiniz. Set içerisinde bulunan plastik tırmık geniş tasarımı ile tek seferde geniş bir alanda çalışmanıza olanak tanır. Kumu istediğiniz kıvama getirebilir, şekil vermek için ıslatabilirsiniz.

Cars Baskılı El Arabası Plaj Oyuncak Seti

Plajda eğlenceli aktiviteler yapılmasına yardımcı olan Cars plaj seti, el arabası, kovası, kazması ve diğer parçalarıyla ideal bir oyuncaktır. El arabası eşyaların taşımaya ve plajda hareket ettirmeye uygundur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CARS EL ARABASI 01712 PLAJ SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CARS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok