Thames And Kosmos Creatto Unicorn Birleştirilebilir LED Aydınlatma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolayca İnşa Edin

Creatto, sayısız 3D kreasyonda bir araya getirilebilen sadece iki ana bileşenden oluşan basit ama çok yönlü bir yapı sistemidir. Esnek ancak dayanıklı plastik karolar, tüm beceri seviyeleri için hızlı ve kolay bir şekilde birbirine kenetlenir; ek malzeme veya donanım gerektirmez!

Sayısız Figürler Üretin

“Creatto Unicorn”; 141 Creatto parçası, 80 LED ışıklı kablo ve bir unicorn, tavşan, kutup ayısı ve balerin inşa etmek için montaj talimatları içerir, ancak hayal gücünüzü kullanarak çok farklı şeyler üretebilirsiniz!

Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım

9 yaş ve üzeri için uygun olan “Creatto Unicorn”, USB kablo ile çalışır. Böylelikle kullanıma kolay şekilde hazır hale gelir. 

Özellikler 

  • 141 Parça İçerir.
  • Ürün Boyutları: 31.7 x 27.6 x 4.8 cm
  • Ürün Ağırlığı: 0.7 kg
  • Çıkış Yılı: 2020
  • Işıklar USB Kablo ile Çalışır, USB Adaptörü Sete Dahil Değildir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.