Domingo Yayınevi Atlas - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Atlas - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi

7 Kıta
42 Ülke
52 Harita
37 dilde
3 milyon üzerinde okur.

ATLAS - Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, sadece coğrafi bilgileri değil, ülkelerin karakteristik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.
Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk.
İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler. Tüm dünyada büyük ilgi gören, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen'i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival."Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap.
Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi muhtemel." Wall Street Journal"İlk görüşte aşk!
Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.
" Guardian"Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz." School Librarian Journal

Teknik Özellikler

  • Yaş Grubu:7+ Yaş
  • Sayfa Sayısı : 108 Sayfa
  • Kitap Boyutu : 27,5 cm * 37,5 cm
  • Yazarı: Aleksandra Mizielinska - Daniel Mizielinski
  • Çeviren: Emre Ülgen DAL - Hevdan SÖNMEZ
  • Yayın Tarihi: Ekim 2019
  • Kapak: Ciltli 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.