Frozen El Arabası 03111 Plaj Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Frozen Baskılı Plaj Seti

Taşıma arabası ve kovasıyla plajlarda kum oyunu için ihtiyaç duyulan tüm parçalara sahip bir plaj setidir. Kum taşımak için kova, kumu kazmak için kürek ve tırmık, hazır kaleler yapmak için kalıp bulunur.

El Arabası ile Taşıma ve Saklama Çözümleri

Çocukların yaz eğlenceleri arasında bulunan kum oyunlarını daha eğlenceli hale getiren Frozen el arabalı plaj seti içerisindeki elek, tırmık, kürek gibi parçaların muhafaza edilmesine ve taşınmasına yardımcı olur.

Kumla Güvenle Oynamak için Elek

Set içinde yer alan elek kumu elemek ve yabancı cisimleri ayıklamak için idealdir. Bu sayede çocuklar sadece kum ile çalışabilir ve keyifli bir şekilde kale ya da figürler oluşturabilir. Hazır kale kalıbı sayesinde küçük kaleler oluşturulabilir, yan yana ya da üst üste dizilerek ihtişamlı kaleler elde edilebilir. Kale kalıbı fazla efor sarf etmeden kusursuz bir kale yapmak için idealdir.Ön kısımda tek tekerleğe sahip el arabası taşınmadığı zamanlarda iki ayağı sayesinde sabit durur. Kovanın yeterli olmadığı durumlarda el arabası ile kum ya da su taşınabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FROZEN EL ARABASI 03111 PLAJ SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FROZEN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok