Lite-Brite Ultimate Classic Işıklı Retro Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Retro Oyuncak Tekrardan Raflarda!

Piksel sanatını ışıkla birleştiren oyuncak Lite-Brite, şimdi Türkiye’de! Her yaş için kolay ve eğlenceli retro oyuncak ile önceden tasarlanmış şablonları uygulayın veya kendi parlak ve renkli başyapıtlarınızı yaratın; böylelikle parıldayan güzel resimlerinizi oluşturun! Bunun için 4 farklı ışık gösterisi oluşturabilirsiniz: ışıldayan, yanıp sönen, sabit duran ve karışık yanan.

Rengarenk Eğlence

Seyahat için de uygun olan tasarımı ile retro oyuncağınızı herhangi bir araba yolculuğunuzu veya ev dışı aktivitelerinizi daha eğlenceli hale getirmek için de kullanabilirsiniz. Lite Brite Ultimate Classic set; beyaz, sarı, mavi, pembe, turuncu ve yeşil renklerde 200'den fazla yuvarlak minik çubuk ve 6 hazır şablon içerir.

Bilişsel Gelişime Yardımcı!

İnce motor becerilerin ve el-göz koordinasyonunun geliştirilmesine yardımcı olan Ultimate Classic ışıklı retro oyuncak, çocuğunuzun bilişsel gelişimini destekler, hayal gücünü geliştirir. 

Özellikler

  • İçindekiler: Lite Brite Ultimate Classic Tablet, 200 Adet Renkli Minik Çubuk, 6 Adet Şablon ve Kullanım Kılavuzu
  • 3 Adet AA Pil ile Çalışır. Piller Sete Dâhil Değildir
  • 4 Yaş Üzeri için Uygundur. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.