Imagine Station Magic Goo Balloon Making Paste Blue Sihirli Balon Macunu (Tekli)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Patlamayan Balonlar!

Magic Goo tüpünden çıkan macunu tüpün ucuna sürerek üflemeye başladığınızda 50 cm'ye kadar büyüyen balonlarınıza kavuşmuş olursunuz.

Yeni Nesil Balon Zamanı

Patlamayan balon delinirse yapmanız gereken tek şey, parmaklarınızın arasında sıkıştırıp tekrardan yapıştırmak. Ardından şişirmeye devam edebilirsiniz. Üstelik, şişirdiğiniz dev balonları birbirine bağlayıp dev heykeller yapabilirsiniz.

Özellikler 

  • Avrupa sağlık standartlarına uygundur.
  • Almanya'da üretilmiştir.
  • 5 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.