Pj Maskeliler Dede 03393 Bowling Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hayal Gücünü Besleyen Eğlenceli Baskı

Bowling topları sarı ve kırmızı olan Dede Pj Masks Bowling setinde labutlar ise çok renklidir. Üzerinde çocukların hayal gücünü besleyecek süper kahraman baskıları bulunan labutlar, kolay deforme olmayan pürüzsüz yüzeyleri ve kaliteli baskıları ile uzun süre formunu korur.

Çocuklara Özel Eksiksiz Bowling Seti

6 adet labut ve 2 adet delikli bowling topundan meydana gelen bu özel set sayesinde çocuğunuz bowling oynamayı öğrenerek eğlenceli zaman geçirir. Sağlığa zararlı içeriklere sahip olmayan yumuşak plastik malzemeden üretilen eğlenceli oyuncak seti, çocuk temasına uygundur. Tamamen yerli üretim olmasının yanı sıra CE sertifikasına sahiptir.

Motor Gelişimi Destekleyen Tasarım

Labutları dizip top ile vurmaya çalışmak, çocukların kaba motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Sosyalleşmenin eğlenceli bir yolunu sunan bu set ebeveynler, arkadaşlar ya da kardeşler ile oynandığında ise hem bilişsel hem de duygusal gelişime katkı sağlar.

Güvenli Kullanım Sunan Hafif Yapı

Çocukların kaldırıp dizebilmesi için ekstra hafif olarak tasarlanan labutların yanı sıra bowling topu da oldukça hafiftir. Bu da güvenli bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PJ MASKS DEDE 03393 BOWLING SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PJ MASKELILER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok