Play-doh E6967 Oyun Hamuru 4 Lü Elastik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kalıplarla Oynanabiliyor

Çocuklar oyun hamurunu kalıplarla kullanarak farklı şekiller yaratabilir. Oyun hamuru diğer Play-Doh setleriyle kullanılabilir. Kutularda paket halinde 56 gramlık 4 farklı renge sahip oyun hamurları yer alır.

Çocuklar Hayal Gücünü Geliştiriyor

Play-Doh oyun hamuru 2 yaş ve üzeri çocuklara hitap eder. Elastik oyun hamuru ile çocuklar hayal gücünün sınırlarını zorlar.Play-Doh oyun hamuru toksik madde içermez. Esnek ve şekillendirilebilen Play-Doh oyun hamuru çocukların çok sevdiği hoş bir kokuya sahip olarak dikkat çeker. Hamurun esnek dokusuyla çocuklar farklı ve eğlenceli fikirler ortaya koyar.

Güvenlik ve Sağlık Standartlarına Uygun

Play-Doh oyun hamuru buğday içerir ve toksik madde barındırmaz. Oyun hamuru ASTM D-4236 güvenlik ve sağlık standartlarına uyumlu olarak ebeveynlere güven verir.

Esneterek Şekillendirin

Oyun hamurları ile her çocuğun çok sevdiği eğlenceli şekiller yapılabilir. Ayrıca çocuklar elastik oyun hamurunu parçalara ayırarak rahatlayar ve ürünün esnek dokusu sayesinde oyunlarına farklılık katar. Çocuklar oyun hamurlarını hayal edebilecekleri her şekle sokarak eğlenceli vakit geçirir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PLAY-DOH E6967 OYUN HAMURU 4 LÜ ELASTİK
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PLAY-DOH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok