Pocket Titans Sürpriz Paket 1888

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Keşif Üssünü Kur Yenilmez Ol

Pocket Titans dünyasına hoş geldiniz!  Güçlü üssünüzü inşa edebilir ve savunabilirsiniz. Titan ordunuzu düşmana karşı yönetin! Tüm koleksiyonu toplayın! Pocket Titans, 12 figürden oluşan bir seridir ve har paket içerisinde 1 adet figür çıkmaktadır. Çocukların; el-göz koordinasyonu, hayal güçlerini, taklit yeteneklerini ve yaratıcı zekasının gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Pocket Titans Dünyasına Hoş Geldin!

Küp, açıldıktan ve duvarlara gizlenmiş aksesuarları kullandıktan sonra bir savaş alanına dönüşüyor. Her bir küpün kenarı diğeriyle uyumludur, nihai komut tabanını oluşturmak için her küpün içerdiği öğelerle genişletilebilen modüler bir oyun platformu haline gelir böylece Titan üssünü dilediğin gibi genişletebilirsin!

Özellikler

6 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve yetişkin gözetimde kullanılmalıdır.

Kutu İçeriği
Küp içerisinde; silahlar, bir pilot figür ve kahramanınızı süslemek için çıkartmaları yer almaktadır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.