Samsung DW60M5052FW/TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartların​ın geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.
İrtibat numarası: ​ 444 77 11‘dir.

​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 444 77 11‘dir. ​​

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Samsung DW60M5052FW/TR A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Büyük LED Ekran ile Program Takibini Daha Kolay Yapın

Okunması kolay geniş bir LED ekran ile bulaşık yıkama programınızı daha rahat bir şekilde takip edebilme özelliği sunar.

Farklı Boyutlardaki Bulaşıkları Yerleştirme Rahatlığı

Esnek İç Mekanın yüksekliği ayarlanabilir, böylece raf tek dokunuşla 5 cm daha yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Alt rafta daha fazla alan yaratarak, uzun kaplar, geniş ve büyük tabaklar; üst rafta ise şarap kadehi veya kupalar gibi çeşitli boyutlardaki bulaşıkları yerleştirebilirsiniz.

Hızlı Yıkama Özelliği ile Zamandan Tasarruf Edin

60 dakikalık Hızlı Yıkama seçeneği bulaşıklarınızı daha hızlı yıkama ve kurutma imkanı sunar. Aşırı kirli olmayan ve yoğun temizlik gerektirmeyen az miktardaki bulaşıklar için ideal olup; sadece 60 dakika içinde yıkama ve kurutma döngüsünü tamamlar.

Zamanınız Size Kalır

Samsung A+ 5 programlı bulaşık makinesi, mutfakta temizlik için geçirdiğiniz süreyi uzatan ve hiç bitmeyen dağ gibi bulaşık derdine son veriyor. Mutfakta harcadığınız kıymetli zamanın, size ve sevdiklerinize kalması için Samsung, A+ enerji sınıfına mensup 5 programlı bulaşık makinesini üretiyor. Samsung'un mükemmel özelliklerle donattığı 13 kişilik bulaşık makinesiyle kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabiliyorsunuz. Samsung bulaşık makinesi, hiçbir zaman elde yıkamayla aynı hijyeni elde edemeyeceğiniz yüksek sıcaklıklarla bulaşıklarınızı yıkıyor, bakteri ve mikroplardan arındırarak hijyen sağlıyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Teknoloji

Samsung DW60M5052FW/TR A+ 5 programlı bulaşık makinesi, elektrik sarfiyatında tutumlu olan A+ enerji sınıfına mensup bulunuyor.Eco, Yoğun, Hassas, Express 60 programlarıyla narin yemek takımlarınızı, yoğun yağlı ve kirli bulaşıklarınızı ekonomik programlarla yıkayabiliyorsunuz. 

Samsung bulaşık makinesi, birçok fonksiyon ve program seçeneği sunuyor. Bulaşık makinenizi bulunduğunuz andan hariç farklı bir zamanda başlatmak için Gecikmeli Başlangıç fonksiyonunu devreye sokabiliyorsunuz.

Yarım Yük Programı

Artık bulaşık makinenizi çalıştırmak için ağzına kadar dolmasını beklemenize gerek kalmıyor. Yarım Yük programıyla ufak tefek bulaşıklarınızı sadece alt sepete yerleştirerek daha az enerji ve suyla dilediğiniz zaman makinenizi çalıştırabiliyorsunuz. Böylece ufak tefek bulaşıklarınızı bekletmenize gerek kalmıyor. 

Bulaşık makinenizin iç yüksekliğini esnek ve ayarlanabilir sepetleri sayesinde genişletme ve veya daraltma imkanınız bulunuyor.

Güvenilir ve Hijyenik

Hijyen seçeneği sayesinde, bulaşıklarınızı bakteri ve mikroplardan arındırabiliyor ve derinlemesine hijyen sağlayabiliyorsunuz. Bunu yapmak için belli başlı programları etkinleştiriyor, su sıcaklığını 70 dereceye kadar yükselterek ve son durulama süresini uzatarak pırıl pırıl yıkanmış ve hijyen sağlanmış yemek takımlarınızı güvenle kullanabiliyorsunuz. Bulaşık makinenizde olası su hasarlarına karşı Sızıntı Sensörü ve Aqua Stop özelliği bulunuyor.Makinenizde bulunan Sanitizing fonksiyonu ile özellikle bebeğiniz için kullandığınız bulaşıklarınız sterilize ediliyor ve derinlemesine hijyen sağlanıyor.Çocuk Kilidi özelliği ile çocuklarınızın güvenliği sağlanıyor.

Ürün Özellikleri

 • Derinlik (cm): 60
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Genişlik (cm): 65.5
 • Kapasite: 13 Kişilik
 • Kullanım Şekli: Solo
 • Program Sayısı: 5
 • Renk: Beyaz
 • Ses Seviyesi (dB): 48
 • Su Tüketimi (lt/program): 12
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 295
 • Yükseklik (cm): 83.5
 • Garanti Süresi (Ay): 36
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok