Altus AL 370 N A+ 465 L No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sağlıklı Kullanıcı Deneyimi

Yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması için tasarlanan Altus AL 370 N, ileri teknolojisiyle gıdaları en doğru depolama koşullarında saklar. Buzdolabında meyve sebzeler için sebze bölmesi, kahvaltılık, balık ve et gibi yiyecekler için 0°C bölmesi ve dondurulmuş gıdalar için No-frost bölmelerine yer verilir.

Buz Çözme Derdine Son

AL 370 N buzdolabında No-frost teknolojisinden faydalanılır. No-frost teknolojisinde buz çözmeyi beklemenize gerek kalmaz. Defrost işlemi otomatik olarak yapılır ve yiyecekleriniz buzlanma, karlanma ve terleme olmadan dondurulur.

İdeal Saklama Koşulları

Ürün hem No-frost hem de soğutucu bölmelerindeki sıcaklığı ayarladığınız sıcaklığı sabit tutan sensörlerle donatılır. Dışarıdan ve içeriden buzdolabınızın performansını destekleyen sensörler, yiyeceklerinizin daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Yüksek Kapasite

Model 465 litre  hacmiyle ailenizin gıda ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde depolayabilir. Buzdolabının dondurucu bölmesi 93 litrelik iç hacmiyle kışlık yiyeceklerinizi saklamak için idealdir.

Zarif ve Kullanışlı Tasarım

Altus AL 370 N, sade tasarımıyla mutfağınızın zarif atmosferine katkıda bulunur. Ürün tatil modu, kapı yönü çevirebilme, kapı açık uyarısı, hareketli kapı rafı gibi özellikleriyle işlevsel kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

Tatil Fonksiyonuyla Gözünüz Arkada Kalmasın 

Altus güvencesiyle üretilen buzdolabının kapıları 12 saat boyunca açılmadığında cihazın tatil fonksiyonu otomatik olarak devreye girer. Tatil fonksiyonu aktifken buzdolabınızın enerji sarfiyatı düşer.

Çevre ve Bütçe Dostu Yaklaşım

Buzdolabı A+ enerji verimlilik sınıfındadır. Daha az enerji tüketerek çevre dostu yaklaşım sergileyen model, bütçenizi de destekler.

Uzun Ömürlü Kullanım

Altus AL 370 N buzdolabının üretiminde kullanılan tüm materyaller üst düzey kalitedir. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz ürün, daima ilk günkü performansını gösterir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: İki kapılı No-Frost
  • Brüt hacim: 465 lt
  • Soğutucu bölme hacmi: 313 lt
  • Dondurucu bölme hacmi: 93 lt
  • Ses düzeyi: 40 dBA
  • Tatil modu: Var
  • Hızlı soğutma modu: Var
  • Kapı yönü değiştirme: Var
  • Sebzelik: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.