Profilo Dvp6C450 Çelik Davlumbaz 60 Cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.09.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanışlılığı ve Kalitesiyle Yüksek Performanslı

Beyaz eşya üretiminde başarısıyla göz dolduran Profilo markasının davlumbaz modeli yemeklerin ardından mutfağınızın havasını temizlemede kullanışlılığı ve kalitesiyle yüksek performans sağlar.

Mekanik Sistemiyle Kontrol Artık Elinizin Altında

Düğmeleriyle kontrol edilebilecek davlumbazı kullanırken hava değişimi için kararı siz kendiniz verebilirsiniz. Davlumbazın ne kadar kullanılacağı konusunda ürün kararı kullanıcıya bırakır. Yapılan yemeklerin özelliğine göre davlumbazın kullanım süresini siz kendiniz ayarlayabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu sayede boş yere enerji harcamazsınız.

Boyutlarıyla Her Mutfak için Uygun

Piramit şekilli Profilo davlumbaz 60 cm genişliğiyle her mutfağa uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Davlumbazın her mutfak için uygun boyutları sayesinde ocağın ölçülerinin aşılması ya da rahatsız edici bir görünüm oluşması gibi problemler yaşamazsınız.

Düşük Ses Seviyesi ile Huzuru Mutfağınıza Getirin

Profilo davlumbazın 54 dB düşük gürültü seviyesiyle çalışması sayesinde mutfağınızın havası dakikalar içerisinde değişebilir. Düşük ses seviyesine sahip davlumbaz sayesinde mutfak havasını temizlerken aynı zamanda konforun keyfini sürebilirsiniz.

Kolaylıkla ve Pratik Şekilde Temizlenebilir Yağ Filtresi

Profilo davlumbaz modelinin yağ filtresini bulaşık makinesiyle pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Elinizde ya da bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir yağ filtresi ile davlumbazı temiz bir şekilde kullanabilme olanağı yakalayabilirsiniz. Yağ filtresinin yıkanabilir olması ürünün temiz olarak uzun ömürlü kullanılmasını sağlar.

Şık Tasarımıyla Mutfağınız için İdeal

Piramit şekilli davlumbaz modeli Inox rengiyle son derece şık bir tasarıma sahiptir. Modern ve şık tasarımıyla öne çıkan modelin estetik görünümü ve tasarımı ile davlumbaz mutfağınızdaki diğer eşyalarla uyum içinde olur.

Davlumbaz ile Enerji Tasarrufu Her Mutfakta

Ürünün yağ filtresi ve aydınlatması farklı enerji sınıflarındadır. A enerji sınıfında bulunan aydınlatma ile davlumbazı kullanırken tasarruf edebilirsiniz. Ürünün yüksek emiş gücüne sahip olması da tasarruf açısından kullanıcıya avantaj sağlar.

Teknik Özellikler

  • Genişliği: 60 cm
  • Derinlik: 470 mm
  •  Havalandırma Şekli: Hava Çıkışlı, Hava Dolaşımlı
  •  Ses Seviyesi: 54 dB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DVP6C450 INOX ÇELİK DAVLUMBAZ 60 CM
Renk
INOX
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
INOX
Kullanım Tipi
DUVAR
Kademe Sayısı
3
Hava Debisi(m3/sa)
380
Gürültü Düzeyi (db)
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
YOK
Kontrol Tipi
UZAKTAN KUMANDALI
Güç (w)
YOK
Orıjınal Renk
INOX
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok